TOEFL Kursu - Network English Dil ve Dil Sınavları Akademisi - Dil Kursları - Meraklısı İçin
TOEFL Kursu

İstanbul Dil Kursları Network English Dil ve Dil Sınavları Akademisi

TOEFL Kursu

Network English Dil ve Dil Sınavları Akademisi tarafından düzenlenen TOEFL Kursu'na katılarak TOEFL sınavına hazırlanabilirsiniz. 

Sınava hazırlık süresince İngilizce'nizin doğru seviyeye ulaşması sağlanacak, sınav stratejisi ve bilmeniz gereken teknikler öğretilecektir. Doğru TOEFL eğitimi, doğru kaynak kullanımı ve bolca pratik uygulamalardan sonra TOEFL'a hazır olacaksınız.

Network English'in alanında uzman ve deneyimli kadrosu eşliğinde birebir veya en fazla 3 kişilik butik sınıflarda ders alabilir, İngilizce'nizi geliştirebilir ve TOEFL sınavından almanız gereken puanı rahatça alabilirsiniz.

Bu kursa Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel % 10 indirimle katılabilirsiniz.

Bu kurs 1732 kez görüntülendi.

Network English Dil ve Dil Sınavları Akademisi Hakkında

Network English Dil ve Dil Sınavları Akademisi 2011 yılında İngilizce Dil sınavlarına destek amaçlı kurulmuş bir eğitim kurumudur. Sınavlara hazırlık alanında 12 yıllık bir tecrübenin sonucunda hayata geçmiş bir proje olup eğitimi ön planda tutmaktadır. Akademik kariyerli ve sınavlar konusunda uzmanlığı olan eğitmenlerden oluşan kadrosu ile kişiye özel eğitim modelini benimser. Eğitimler 1e1 ya da 3 kişilik homojen gruplarda yapılır.

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Mürver Çiçeği Sok. Kuruoğlu İş Merkezi No:16/D Altıyol – Kadıköy/İstanbul
Tel: 0(216) 337 5343

Network English Dil ve Dil Sınavları Akademisi tarafından düzenlenen TOEFL Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir