Kanada Kültür Merkezi Özel Ders İngilizce - Kanada Kültür Merkezi - Meraklısı İçin
Kanada Kültür Merkezi Özel Ders İngilizce

İstanbul Dil Kursları Kanada Kültür Merkezi

Kanada Kültür Merkezi İngilizce Özel Ders

Kanada Kültür Merkezi'nde Özel Ders İngilizce Programları uygun fiyat çerçevesinde düzenlenmektedir. Türk Öğretmelerle Saati 35 TL olup Yabancı öğretmenlerle 45 TL dir.

Dünyada en iyi İngilizce öğretme sistemlerinden biri olan "Kanada Eğitim Modeli" ile tamamen öğrenmeye ve sonuca yönelik kişiye özel ortamda İngilizce kursu.

Bu kurs 4528 kez görüntülendi.

Kanada Kültür Merkezi Hakkında

Kanada Kültür Merkezi Kanada'ya eğitim amaçlı gitmek isteyen ve İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilere özel ders hizmeti vermektedir. 

Kanada kültürünün tanıtımı, bilgi ve ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak isteyen bir organizasyon olup yüksek standartlarda yaşam ve eğitim imkanı sunan Kanada'nın kültürel alanlarda tanıtımını hedefleyen Kanada Kültür Merkezi, Kanada kültürünü, Kanada eğitimini ve Kanada'ya göçmenliği tanıtan, eğitim, yerleşim ve ziyaret amacıyla Kanada'ya gitmek isteyen herkese danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

İletişim Bilgileri

İstiklal Cad. Tütüncü Çıkmazı No:2 Kat:2 Daire:2 Beyoğlu / İstanbul
(Galatasaray Lisesi Karşısında yer almaktadır.)

Telefon
+90 (212) 252 90 35
+90 (212) 252 90 36

Fax
+90 (212) 252 90 37 

www.kanadakulturmerkezi.com

Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenen Kanada Kültür Merkezi İngilizce Özel Ders, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir