İspanyolca Kursu - İstanbul Dil Akademisi - Meraklısı İçin
İspanyolca Kursu

İstanbul İspanyolca Kursları İstanbul Dil Akademisi

İspanyolca Kursu

Roman dillerine ait bir dildir. Günümüzde yaklaşık 600 milyon insanın anadil olarak konuştuğu dil olan İspanyolca bu alanda dünyada Çinceden sonra ikinci dil konumdadır. Ayrıca Avrupa Birliği'nde İngilizceden sonra en çok konuşulan dildir. İspanyolca dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dildir. Güney Amerika'da, Brezilya dışında bütün ülkelerin resmi dilidir. Bunun yanında ABD 'de de ikinci dil ya da anadil olarak yaygın olarak konuşulan bir dildir.

Anadili İspanyolca olan (Native) Formasyonlu Eğitmenlerle İspanyolca Eğitimi

⇒ İletişim ve pratik odaklı, uluslararası standartlarda (CEFR) İspanyolca ders müfredatı ve materyalleri.
⇒ Konuşma ağırlık eğitim sistemi.
⇒ Ücretsiz ders kaynakları
⇒ İspanyolca sertifika programı.
⇒ Uygun ödeme seçenekleri!

 

Bu kurs 3358 kez görüntülendi.

İstanbul Dil Akademisi Hakkında

İstanbul Dil Akademisi; Üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri ve Akademisyenler için Sınav İngilizcesi; Hukuk İngilizcesi ve Genel İspanyolca eğitimleri veren bir eğitim kurumudur. 

Temel amacı; sonuç odaklı, dinamik eğitim sistemi ile kaliteli ve güleryüzlü bir ortamda katılımcıların amaçlarına uygun bir yabancı dil eğitimi vererek, ülkemize vizyonu geniş ve başarılı bireyler kazandırmaktır.

En iddialı olduğu nokta; konusunda uzman yerli ve yabancı eğitmen kadrosu, her program için amacına uygun olarak hazırlanan ders müfredatı ve güncel ders kaynakları ile kursiyerlerine sunduğu dinamik ve öğretici eğitim sistemidir.

İstanbul Dil Akademisi tarafından düzenlenen İspanyolca Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. İspanyolca Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir