İstanbul Dil Akademisi - Dil Kursları - İstanbul - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

İstanbul Dil Akademisi

İstanbul Dil Akademisi; Üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri ve Akademisyenler için Sınav İngilizcesi; Hukuk İngilizcesi ve Genel İspanyolca eğitimleri veren bir eğitim kurumudur. 

Temel amacı; sonuç odaklı, dinamik eğitim sistemi ile kaliteli ve güleryüzlü bir ortamda katılımcıların amaçlarına uygun bir yabancı dil eğitimi vererek, ülkemize vizyonu geniş ve başarılı bireyler kazandırmaktır.

En iddialı olduğu nokta; konusunda uzman yerli ve yabancı eğitmen kadrosu, her program için amacına uygun olarak hazırlanan ders müfredatı ve güncel ders kaynakları ile kursiyerlerine sunduğu dinamik ve öğretici eğitim sistemidir.

Bu sayfa daha önce 2122 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

İstanbul Dil Akademisi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

İstanbul Dil Akademisi tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.