GlobalB Academy & Consulting - Dil Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

GlobalB Academy & Consulting

GlobalB Academy & Consulting, Youth-Agenda Derneği'nin 2008 yılından itibaren başarı ile yürütmüş olduğu Uluslararası Projeler, Eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sonucunda eğitim faaliyetlerini ve danışmanlık hizmetlerini kurumsallaşma modülü ile hayata geçirmek adına  2012 yılında Avrupa Standartlarına Alternatif Eğitim ve Profesyonel Danışmanlık hizmeti vermek üzere İstanbul‘da Beşiktaş merkezde kurulmuş olup daha sonra Ankara‘ daki irtibat ofisi ile faaliyet göstermektedir. 

GlobalB Academy; AB Akademi, Hukuk Akademi, Dil Akademi ve Gelişim Akademi başlıklar altında süregelen örgün eğitimin dışında kişiye özel alternatif eğitim anlayışını benimsemektedir. Bu eğitimler aynı zamanda Avrupa standartlarında eğitim kampları ile desteklenmektedir. Bizlerden hizmet almak isteyen kişi ve kurumların ihtiyacına, hayaline, hedefine ve bütçesine en uygun eğitim hizmetini sunmaktadır. 

GlobalB Consulting; profesyonel danışmanlık hizmeti anlayışı ile kurumlara uluslararası proje imkanlarından yararlandırma, proje yönetimi gerçekleştirme ve projelerin takibini yapmaktadır. Profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir danışmanlık hizmet anlayışını benimsemiştir. Türkiye'de yeni olan ve çok tercih edilen Kurumsal Proje Danışmanlık Hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışındaki projeleri baz almakta ve mükemmeli sunmaya çalışmaktadır.

Eğitim ve Danışmanlıkta en aranılan adres olmak hedefi ile hareket eden GLOBALB Academy & Consulting kendini geliştirmek, ileriye taşımak ve en iyisini başarmayı amaçlamaktadır.

GLOBAL B ACADEMY & YOUTH-AGENDA

İstanbul Merkez: Barbaros Bulvarı 31/9 Beşiktaş - İstanbul 0212 258 81 21
Ankara Şube: Cevizlidere Cad. 51/6 Balgat-Çankaya-Ankara

Bu sayfa daha önce 1333 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

GlobalB Academy & Consulting tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

GlobalB Academy & Consulting tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir