Rusça Kursu - Global Dil Akademisi - Dil Kursları - Meraklısı İçin
Rusça Kursu

İstanbul Dil Kursları Global Dil Akademisi

Rusça Kursu

Rusça, Birleşmiş Milletler'in resmi ve çalışma dili olarak 6. sırada bulunan önemli bir dildir. Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nun ortak dilidir. Avrupa, Amerika ve Asya Devletleri ile ekonomik, politik, kültürel ilişkilerde önemli bir dildir. Dünyada son 15 yıldır, en çok ihtiyaç duyulan ve konuşulan bir dildir. Yüzlerce Türk müteahhit, iş adamı ve binlerce işçinin konuştuğu ortak dildir. Türkiye ile Rusya'’nın özellikle ticari ilişkileri milyarlarca doları bulmaktadır. Rus şirketlerinin Türkiye'’de, Türk şirketlerinin Rusya’'da yatırımları her geçen gün artmaktadır.

Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen Rusça Kursu derslerinin tamamı Rus vatandaşı Türkçe bilen, formasyon sahibi, uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Rusça Kursu programı öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Derslere ek aktiviteler olarak konuşma sınıfları, kelime sınıfları sunulmaktadır. Rusça ve Türkçe'nin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; bu sayede online eğitim ve online alıştırma imkanları sağlanır.

Kurs ücreti Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel % 50 indirimle 400 TL'dir. Üstelik 2 kur alana 1 kur bedava!

Bu kurs 2885 kez görüntülendi.

Global Dil Akademisi Hakkında

Global Dil Akademisi uzun yıllar dil eğitimi sektöründe deneyim sahibi olmuş, alanında uzman eğitmenlerin kurduğu "bir dil" bilmekten o dili konuşabilmeyi anlayan uluslararası anlamda yeterliliğe sahip ve kursiyerlerine de bu doğrultuda eğitim veren bir kurumdur.

Bir kitap üzerinden gidilen, derste sadece tahta kullanılan ve öğretmenin sadece programı uyguladığı alışılagelmiş eğitim modellerinin dışında; modern metotlardan faydalanan, alanında uzman, Boğaziçi Üniversitesi mezunu yerli ve yabancı eğitmenler eşliğinde; interaktif uygulama ve aktivitelerle kursiyerin derste sürekli aktif olduğu, duyarak, görerek ve en önemlisi de konuşarak dil becerililerini geliştirebileceği bir sistemle yabancı dil eğitimi vermektedir.

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. No: 22 Kadıköy İSTANBUL
Tel: 0216 336 30 10 - 16

Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen Rusça Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir