İtalyanca Kursu - Global Dil Akademisi - Dil Kursları - Meraklısı İçin
İtalyanca Kursu

İstanbul Dil Kursları Global Dil Akademisi

İtalyanca Kursu

Hiç şüphesiz İngilizce günümüzde tüm dünyada gerek günlük yaşamda gerekse bir çok sektörde ağırlığı olan bir dil. Ancak günümüzde ana dili İngilizce olan milyonlarca kişi ikinci bir dil olarak İtalyanca öğrenmektedir. İtalyanca ikinci bir yabancı dil olarak da tüm dünyada en çok rağbet gören birkaç lisandan biridir. Ülkemizde İngilizce dışında, İtalyanca gibi dünyada yaygın olarak konuşulan lisanların da öğrenilmesi bir çok iş kolunda iş verenlerin en çok aradıkları niteliklerin başında geliyor. Bu da Avrupa Birliği ile ilişkilerin yeni bir dönemece girdiği günümüzde Türk müteşebbislerinin Avrupa’da Pazar arayışlarını yoğunlaştırmaları ve Avrupalı şirketlerle işbirliklerini yoğunlaştırmaları da önemli bir etken.

Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen İtalyanca Kursu derslerinin tamamı İtalyan, formasyon sahibi, uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. İtalyanca Kursu programı öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Derslere ek aktiviteler olarak konuşma sınıfları, kelime sınıfları sunulmaktadır. İtalyanca ve Türkçe'nin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; bu sayede online eğitim ve online alıştırma imkanları sağlanır.

Kurs ücreti Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel % 50 indirimle 400 TL'dir. Üstelik 2 kur alana 1 kur bedava!

Bu kurs 2254 kez görüntülendi.

Global Dil Akademisi Hakkında

Global Dil Akademisi uzun yıllar dil eğitimi sektöründe deneyim sahibi olmuş, alanında uzman eğitmenlerin kurduğu "bir dil" bilmekten o dili konuşabilmeyi anlayan uluslararası anlamda yeterliliğe sahip ve kursiyerlerine de bu doğrultuda eğitim veren bir kurumdur.

Bir kitap üzerinden gidilen, derste sadece tahta kullanılan ve öğretmenin sadece programı uyguladığı alışılagelmiş eğitim modellerinin dışında; modern metotlardan faydalanan, alanında uzman, Boğaziçi Üniversitesi mezunu yerli ve yabancı eğitmenler eşliğinde; interaktif uygulama ve aktivitelerle kursiyerin derste sürekli aktif olduğu, duyarak, görerek ve en önemlisi de konuşarak dil becerililerini geliştirebileceği bir sistemle yabancı dil eğitimi vermektedir.

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. No: 22 Kadıköy İSTANBUL
Tel: 0216 336 30 10 - 16

Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen İtalyanca Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir