İspanyolca Kursu - Global Dil Akademisi - Dil Kursları - Meraklısı İçin
İspanyolca Kursu

İstanbul Dil Kursları Global Dil Akademisi

İspanyolca Kursu

İspanyolca Kursu'nda derslerin tamamı İspanyol, formasyon sahibi, uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. İspanyolca Kursu programı öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Derslere ek aktiviteler olarak konuşma sınıfları, kelime sınıfları, sinema okumaları sunulmaktadır. İspanyolca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; bu sayede online eğitim ve online alıştırma imkanları sağlanır.

Yabancı dilin sadece kitaptan öğrenilemeyeceği, İspanyolca dilinin kültürüyle entegre edilerek istenilen amaca ulaşılabileceği ilkesini benimseyen Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen İspanyolca Kursu'na davetlisiniz.

Kurs ücreti Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel % 50 indirimle 400 TL'dir. Üstelik 2 kur alana 1 kur bedava!

Bu kurs 1826 kez görüntülendi.

Global Dil Akademisi Hakkında

Global Dil Akademisi uzun yıllar dil eğitimi sektöründe deneyim sahibi olmuş, alanında uzman eğitmenlerin kurduğu "bir dil" bilmekten o dili konuşabilmeyi anlayan uluslararası anlamda yeterliliğe sahip ve kursiyerlerine de bu doğrultuda eğitim veren bir kurumdur.

Bir kitap üzerinden gidilen, derste sadece tahta kullanılan ve öğretmenin sadece programı uyguladığı alışılagelmiş eğitim modellerinin dışında; modern metotlardan faydalanan, alanında uzman, Boğaziçi Üniversitesi mezunu yerli ve yabancı eğitmenler eşliğinde; interaktif uygulama ve aktivitelerle kursiyerin derste sürekli aktif olduğu, duyarak, görerek ve en önemlisi de konuşarak dil becerililerini geliştirebileceği bir sistemle yabancı dil eğitimi vermektedir.

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. No: 22 Kadıköy İSTANBUL
Tel: 0216 336 30 10 - 16

Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen İspanyolca Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir