Fransızca Kursu - Global Dil Akademisi - Dil Kursları - Meraklısı İçin
Fransızca Kursu

İstanbul Dil Kursları Global Dil Akademisi

Fransızca Kursu

Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen Fransızca Kursu'na katılmak size çok uluslu edebi eserlerle karşılaşma olanağı sağlayacak ve böylece edebiyat, tarih, felsefe ve sanata karşı hayranlığınız artacaktır. Fransızca dünyanın en çok bilinen dillerinden biridir, uluslararası toplumların ve diplomasinin dili olarak tek rakibi İngilizce’dir. Fransa’'da konuşulmasının yanı sıra Belçika, İsviçre ve Kanada, Lüksemburg, Haiti, 15'’ten fazla Afrika ülkesi, St. Pierre ve Miquelon (New-Foundland’'ın dış kıyısı), Guadelope ve Martinique (Karayipler'’de), Fransız Guyanası (Güney Amerika), Reunion (Hint Okyanusu), Yeni Kaledonya ve Tahiti'(Güney Pasifik)’nin resmi dillerinden birisidir. Ayrıca, Fransızca birçok ülkenin resmi olmayan ikinci dili olarak konuşulmaktadır, bunların arasında Fas, Tunus, Cezayir, Lübnan, Suriye, Kamboçya, Laos ve Vietnam yer alır.

Fransızca 75 milyon insanın anadilidir. Kayda değer bir seviyede de ikinci dil olarak konuşulmaktadır. Aynı zamanda hukuk, gemicilik, taşımacılık, dilbilim, tarih, moda, sanat, mimari, otomotiv ve mutfak kültürü gibi alanlarda çok geçerli uluslarası bir iletişim dilidir. Ayrıca İngilizce kelimelerin yaklaşık %50 Fransızca'dan gelir.

Tüm bunların anlamı, Fransızca konuşabilmenin tam bir kazanım olduğu ve uluslararası şirketlerde, dünya genelinde yayılmış organizasyonlarda veya turizm sektöründe çalışmak amacında olanlar insanlar için kaçınılmaz bir gereksinim olduğudur.

Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen Fransızca Kursu'nda dersler tamamı Fransız, formasyon sahibi, uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Fransızca Kursu programı öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Derslere ek aktiviteler olarak konuşma sınıfları, kelime sınıfları sunulmaktadır. Fransızca ve Türkçe'nin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; bu sayede online eğitim ve online alıştırma imkanları sağlanır.

Kurs ücreti Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel % 50 indirimle 400 TL'dir. Üstelik 2 kur alana 1 kur bedava!

Bu kurs 3609 kez görüntülendi.

Global Dil Akademisi Hakkında

Global Dil Akademisi uzun yıllar dil eğitimi sektöründe deneyim sahibi olmuş, alanında uzman eğitmenlerin kurduğu "bir dil" bilmekten o dili konuşabilmeyi anlayan uluslararası anlamda yeterliliğe sahip ve kursiyerlerine de bu doğrultuda eğitim veren bir kurumdur.

Bir kitap üzerinden gidilen, derste sadece tahta kullanılan ve öğretmenin sadece programı uyguladığı alışılagelmiş eğitim modellerinin dışında; modern metotlardan faydalanan, alanında uzman, Boğaziçi Üniversitesi mezunu yerli ve yabancı eğitmenler eşliğinde; interaktif uygulama ve aktivitelerle kursiyerin derste sürekli aktif olduğu, duyarak, görerek ve en önemlisi de konuşarak dil becerililerini geliştirebileceği bir sistemle yabancı dil eğitimi vermektedir.

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. No: 22 Kadıköy İSTANBUL
Tel: 0216 336 30 10 - 16

Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen Fransızca Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir