Almanca Kursu - Global Dil Akademisi - Dil Kursları - Meraklısı İçin
Almanca Kursu

İstanbul Dil Kursları Global Dil Akademisi

Almanca Kursu

Alman dilini öğrenmek için birçok neden var; işte bunlardan birkaçı: Almanca Avrupa'da en çok konuşulan anadildir. Almanca bilerek, 100 milyon Avrupalıyla anadilinde konuşulabilir. Almanya Türkiye'nin en önemli ticaret ortağıdır. Türkiye'de 1000'den fazla Alman şirketi bulunmaktadır ve her yıl 3 milyonu aşkın Alman turist Türkiye'yi ziyaret etmektedir. Almanca bilenler için iş piyasasında çok daha fazla olanak vardır. Yüksek öğrenim açısından Almanya cazip bir ülkedir. Almanca bilenler için Almanya'da yüksek öğrenim çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Almanya'daki Türk göçmenler sayesinde Almanya ile Türkiye arasında kişisel bağlar çok yoğundur. Almanca bilgisi birarada yaşamayı kolaylaştırmaktadır. Yabancı dil bilgisi kültürel, entelektüel ve mesleki ufku genişletir ve farklı kültürlere anlayışla yaklaşılmasını sağlar. Çok dillilik sadece Avrupa Birliği'nin genişlemesi açısından değil, her zaman bir avantajdır.

Global Dil Akademisi 2010 yılından bu yana Allmanca Kursları düzenleyen, bu alanda deneyimli bir eğitim kurumudur. Dersler ilk 2 kur Türk hocalar eşliğinde, 3 kurdan sonra formasyon sahibi, uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir. Özgün ders materyalleri kullanılır. Almanca Kursu programı öğrenci merkezli yaklaşım temellidir. Derslere ek aktiviteler olarak konuşma sınıfları, kelime sınıfları sunulmaktadır. Almanca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır. Dersler için son teknoloji kullanılır; bu sayede online eğitim ve online alıştırma imkanları sağlanır.

Kurs ücreti Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel % 50 indirimle 400 TL'dir. Üstelik 2 kur alana 1 kur bedava!

Bu kurs 2782 kez görüntülendi.

Global Dil Akademisi Hakkında

Global Dil Akademisi uzun yıllar dil eğitimi sektöründe deneyim sahibi olmuş, alanında uzman eğitmenlerin kurduğu "bir dil" bilmekten o dili konuşabilmeyi anlayan uluslararası anlamda yeterliliğe sahip ve kursiyerlerine de bu doğrultuda eğitim veren bir kurumdur.

Bir kitap üzerinden gidilen, derste sadece tahta kullanılan ve öğretmenin sadece programı uyguladığı alışılagelmiş eğitim modellerinin dışında; modern metotlardan faydalanan, alanında uzman, Boğaziçi Üniversitesi mezunu yerli ve yabancı eğitmenler eşliğinde; interaktif uygulama ve aktivitelerle kursiyerin derste sürekli aktif olduğu, duyarak, görerek ve en önemlisi de konuşarak dil becerililerini geliştirebileceği bir sistemle yabancı dil eğitimi vermektedir.

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. No: 22 Kadıköy İSTANBUL
Tel: 0216 336 30 10 - 16

Global Dil Akademisi tarafından düzenlenen Almanca Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir