Dil Köyü: Yetişkinler İçin Konaklamalı Yoğun İngilizce Kampı - EEC - Anglo - Dil Kursları - Meraklısı İçin
Dil Köyü: Yetişkinler İçin Konaklamalı Yoğun İngilizce Kampı

İstanbul Dil Kursları EEC - Anglo

Dil Köyü: Yetişkinler İçin Konaklamalı Yoğun İngilizce Kampı

İngilizce Kampı Nedir?

İngiliz öğretmenler ve konuklarla birlikte bütün gün İngilizce konuşabileceğiniz 7 günlük bir programdır. Dünyanın en gözde tatil beldelerinden olan Fethiye'de ki otelimizde tüm gün her saat farklı bir İngilizle pratik yapılır. Eğlenceli aktiviteler, sohbet ve eğitici egzersizlerle dolu dolu geçen bir program eşliğinde konuşma ve anlama becerilerinizi geliştirme imkanı yaratılmaktadır. 7 gün boyunca yabancı eğitmen ve misafirlerimizle Ölüdeniz,Kayaköy ve Kelebekler Vadisi gezileri de düzenlenmektedir.

Dil Köyü'nün Diğer Dil Okullarından, Özel Öğretmenden veya Londra'daki Dil Okullarından Farkı Nedir?

Felsefemiz ve eğitim prensibimiz her şeyden önce öğrencilerimize yanlışlarla dolu da olsa İngilizce konuşma cesareti kazandırabilmek. Çünkü deneyimlerimiz bizi hiç yanıltmadan gösterdi ki; önce çokça duyan, ardından korkmadan bozuk ve kısa cümlelerle dahi olsa konuşmaya çalışan her öğrencimiz dilbilgisini sonradan öğrenebildi ve yazı becerisini bir şekilde geliştirebildi. Biz dil becerisini şuna benzetiyoruz; direksiyon yeteneği kazanmadan teori sınavını geçsek de trafiğe çıkabilir miyiz? Hayır. İşte bu sebepten dolayı önce bolca dinlemeli,ardından konuşmaya çalışmalı ve sonrasında dilin yapısını ve kurallarını öğrenmekle devam etmeliyiz.

Eğitmen ve Misafir (Anglo) Profili Nedir?

İngilizce Kampı'nda görev alacak kişiler anadili İngilizce olan misafir ve İngilizce öğretmenlerinden oluşacaktır. ABD, Kanada, İngiltere, İskoçya, İrlanda, Avustralya gibi ülkelerden gelen öğretmen ve misafirlerimize kısaca "Anglo" diyeceğiz. Yaş aralıkları 25-55 arası değişen Anglo'lar arasında İngilizce öğretmeninden emekli bankacı veya makiniste kadar farklı kesim ve milliyetten görevlilerimiz olacaktır.

Türkçe Neden Yasak?

Çünkü hepimizin anadili Türkçe ve daha fazla ilerletmeye açıkçası hiçbirimizin ihtiyacı yok. Öğrencilerimizin hepsi İngilizce'de akıcı olmak ve güçlendirmek için değerli zamanlarından ve yaz tatillerinden vakit bularak bu programa katılıyorlar. Bu yüzden 7 günlük programın her dakikasını İngilizce konuşarak ve duyarak geçirmenizi biz de en az sizler kadar istiyoruz. Öğrencilerimizin kendi aralarında dahi Türkçe konuşmamalarını özenle rica ediyoruz.

Telefonlarınızın dahi kapalı tutulduğunu, acil durumlar dışında kesinlikle görüşme yapılmadığını tüm Anglo'lar gün boyu kontrol edecekler. Bu kurallara uymayan öğrencilerimiz olursa eğlenceli cezalarımızla da karşılaşacaklardır. 7 gün boyunca teknolojik bir detoks da yapmış olacaksınız bu sayede. Karşılığında harika dostluklar, bolca İngilizce konuşup eğleneceğiniz bir ortam ve evinize daha akıcı İngilizce konuşarak dönmenin gururunu ve mutluluğunu yaşayacaksınız.

Kamp Tarihleri - Fiyatlar

Fiyatımız herşey dahil ( Eğitim+Konaklama+Geziler+Sertifika+Online Eğitim ) olarak uygulanmaktadır.

Eğitim takvimi;
23-30 Ağustos 2015 - 2950 TL + %18 KDV (Son kayıt tarihi 20 Mayıs )

Bu kurs 10863 kez görüntülendi.

Etiketler

EEC - Anglo Hakkında

EEC - Anglo 2006 yılından bu yana Türkiye ve İngiltere'de seçkin kuruluşlara İngilizce Dil Eğitiminde profesyonel danışmanlık hizmetleri veren Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli butik bir firma.

Sunduğu hizmetler arasında Kurumsal Dil Eğitimi, Bireysel Dil Eğitimi, Yoğunlaştırılmış Konaklamalı İngilizce Kampları,  Online İngilizce, Skype&Telefonda İngilizce , Kurumsal Çeviri Hizmetleri, Yurtdışı Dil Eğitimi .    

Hollanda ve Ingiltere'deki İngilizce Öğretmenliği / İngiliz Dili ve Edebiyatı eğitimlerinin ardından Hollanda'da İngilizce öğretmenliği görevinde bulunan Zeki Opuz, Türkiye'de ilk ve tek olan İngilizce Kampı programını EEC-Anglo ile ülkemizde başarıyla sürdürmektedir. EEC-Anglo, ülke genelinde dil seviye farkı gözetmeksizin profesyonel, üst düzey işadamı ve bürokratlara İngilizce Toplantı ve Sunum Teknikleri, Telefon İngilizcesi, Business English, Resmi Yazışmalar   ve Konuşmada Akıcılık konularında eğitimler vermektedir.

EEC - Anglo tarafından düzenlenen Dil Köyü: Yetişkinler İçin Konaklamalı Yoğun İngilizce Kampı, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir