EEC - Anglo - Dil Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

EEC - Anglo

EEC - Anglo 2006 yılından bu yana Türkiye ve İngiltere'de seçkin kuruluşlara İngilizce Dil Eğitiminde profesyonel danışmanlık hizmetleri veren Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli butik bir firma.

Sunduğu hizmetler arasında Kurumsal Dil Eğitimi, Bireysel Dil Eğitimi, Yoğunlaştırılmış Konaklamalı İngilizce Kampları,  Online İngilizce, Skype&Telefonda İngilizce , Kurumsal Çeviri Hizmetleri, Yurtdışı Dil Eğitimi .    

Hollanda ve Ingiltere'deki İngilizce Öğretmenliği / İngiliz Dili ve Edebiyatı eğitimlerinin ardından Hollanda'da İngilizce öğretmenliği görevinde bulunan Zeki Opuz, Türkiye'de ilk ve tek olan İngilizce Kampı programını EEC-Anglo ile ülkemizde başarıyla sürdürmektedir. EEC-Anglo, ülke genelinde dil seviye farkı gözetmeksizin profesyonel, üst düzey işadamı ve bürokratlara İngilizce Toplantı ve Sunum Teknikleri, Telefon İngilizcesi, Business English, Resmi Yazışmalar   ve Konuşmada Akıcılık konularında eğitimler vermektedir.

Bu sayfa daha önce 1433 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

EEC - Anglo tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

EEC - Anglo tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir