İngilizce Kursu - British English - Dil Kursları - Meraklısı İçin
İngilizce Kursu

İstanbul Dil Kursları British English

İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek isteyenler için British English deneyimi ile alternatifler sunuyor. British English tarafından düzenlenen İngilizce Kursu'na katılarak dilerseniz sıfırdan, dilerseniz tabi tutulacağınız seviye tespit sınavı sonucuna göre uygun olduğunuz seviyeden yabancı dil öğrenmeye veya geliştirmeye başlayabilirsiniz.

İngilizce Kursu toplamda 11 kur ve her kur için 60 ders saati olarak düzenlenmiştir. 

İngilizce Kursu derslerinde dinleme, okuma, yazma ve konuşma öğrenimi ve pratiğine yer verilirken bir yandan da dil kültürü aşılanmaktadır. Kursun yanı sıra Eğitim Destek Hizmetleri aracılığıyla rehberlik ve etüt hizmeti de alabilirsiniz.

Bu kurs 1956 kez görüntülendi.

British English Hakkında

1975'ten beri hizmet veren British English en köklü dil okullarından biri. Eğitimde kalite ve başarıya odaklanan bu kurum uzman eğitmenleri ile eğitim programlarını sürekli güncelleyerek ve modern teknikleri kullanarak öğrencilerini başarıya ulaştırıyor. Olabildiğince kısa sürede hedefe ulaştıran, dikkat çekici, ve öğrenci merkezli anlayışıyla hem eğlenceli hem de etkili bir dil öğrenim deneyimi sunuyor.

British English tarafından düzenlenen kurslara Bakırköy, Mecidiyeköy, Kadıköy veya Ümraniye şubelerinden birinde katılabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ebu Ziya Cad.  No: 31 Bakırköy / İSTANBUL
Tel: [0212] 914 16 14

 

British English tarafından düzenlenen İngilizce Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir