İspanyolca Kursu - AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği - Dil Kursları - Meraklısı İçin
İspanyolca Kursu

İstanbul Dil Kursları AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği

İspanyolca Kursu

İspanyolca dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri. İspanyol veya Endülüs kültürüne meraklı, yeni diller öğrenmeyi seven, eğitim veya kariyer hedefleyerek İspanyolca'ya merak saranlar AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği tarafından düzenlenen İspanyolca Kursu'na davetliler!

Uzman eğitmenler tarafından verilen İspanyolca Kursu'na katılarak siz de yeni bir dil öğrenebilirsiniz.

İspanyolca Kursu eğitimleri özel gruplar şeklinde olacaktır.

Bu kurs 3245 kez görüntülendi.

AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği Hakkında

Kalitesiyle, farklılığıyla ve yenilikleriyle kendini sürekli geliştiren ve ülkekerarası kültür alışverişine önem veren bir zihniyetle çalışmak, sadece Flamenko Sanatı değil İspanya ve Endülüs Kültürü'nü tanıma ,öğrenmeye yönelik faaliyetler geliştirmek ve Türk Kültürü'nü de İspanya'da tanıtmak  AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği'nin amaçları arasındadır. Yardım ve Sosyal Sorumluluk Projeleri geliştirmek de derneğin hedeflediği başlıca konulardandır. Ayrıca Flamenko dansı ve müziği ile ilgilenenlerin bir araya gelip kendilerini geliştirebildikleri bir çatı oluşturmak da derneğin amaçları arasında yer alıyor.

Ayrıca AZUL Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği'ne gerçekleştirdiğimiz ziyareti ve derneğin kurucusu Melis Cangüler ile yaptığımız söyleşiyi videomuzdan izleyebilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi Meriç Plaza 12/5 Şişli/İstanbul
Tel: 02122115133

 

AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği tarafından düzenlenen İspanyolca Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir