AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği - Dil Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği

Kalitesiyle, farklılığıyla ve yenilikleriyle kendini sürekli geliştiren ve ülkekerarası kültür alışverişine önem veren bir zihniyetle çalışmak, sadece Flamenko Sanatı değil İspanya ve Endülüs Kültürü'nü tanıma ,öğrenmeye yönelik faaliyetler geliştirmek ve Türk Kültürü'nü de İspanya'da tanıtmak  AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği'nin amaçları arasındadır. Yardım ve Sosyal Sorumluluk Projeleri geliştirmek de derneğin hedeflediği başlıca konulardandır. Ayrıca Flamenko dansı ve müziği ile ilgilenenlerin bir araya gelip kendilerini geliştirebildikleri bir çatı oluşturmak da derneğin amaçları arasında yer alıyor.

Ayrıca AZUL Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği'ne gerçekleştirdiğimiz ziyareti ve derneğin kurucusu Melis Cangüler ile yaptığımız söyleşiyi videomuzdan izleyebilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi Meriç Plaza 12/5 Şişli/İstanbul
Tel: 02122115133

 

Bu sayfa daha önce 2098 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir