Digital Film & Animation - SAE Eğitim Enstitüsü - Sinema Kursları - İstanbul - Meraklısı İçin
Digital Film & Animation

İstanbul Sinema Kursları SAE Eğitim Enstitüsü

Digital Film & Animation

Digital Film & Animation programı; yaratıcı, »hayallerindeki sinemayı« sürükleyici bir biçimde ekrana aktarmak isteyen, deneyler yapmaya hevesli, kamerayla çıkıp dolaşmayı seven, 2 & 3 boyutlu animasyon üretmeye ve compositing, colorgrading gibi post-production alanlarına meraklı, dolayısıyla kendi düşüncelerini ve hikâyelerini profesyonelce, tekniğine uygun bir biçimde dönüştürmeye ilgi duyan kişilere yöneliktir.

SAE Digitial Film & Animation Programı, öğrenciyi bu kendine özgü sektörler için hazırlar ve mümkün olan en kısa öğrenim süresinin ardından, bu işkolunda hemen görev almasına olanak verir. Digital Film & Animation öğrenimi için ön bilgi gerekmez. SAE öğrenimi film ve animasyon üretim teknolojilerinin tümüne dair gereken bilgi temelini sağlar ve meslek hayatının çok çeşitli alanlarını derinlemesine tanıtır.

Bu kurs 2739 kez görüntülendi.

SAE Eğitim Enstitüsü Hakkında

SAE, 15.000'in üzerinde aktif öğrencisiyle dünyanın en eski ve en büyük özel medya eğitim kurumudur ve Ses, Dijital Film & Animasyon, Web Tasarımı & Geliştirme ve Oyun Tasarımı alanlarında 30 yılı aşkın bir zamandır eğitime uluslararası standartlar getirmektedir.

SAE, 1976'da Sydney-Avustralya'da School of Audio Engineering adıyla kuruldu. Doksanlı yılların ortalarında Audio Engineering öğrenim programının genişletilerek Multimedia ve Dijital Film programlarıyla zenginleştirilmesiyle birlikte bu isim değiştirildi ve SAE Enstitüsü doğmuş oldu. Bugün SAE okullarından oluşan ağ, beş kıtada 26 ülkeyi kapsamaktadır.

SAE enstitüleri başarılı bir «uygulamalı öğrenim» stratejisi izler. Çünkü insan bir işi en iyi kendisi yaparak öğrenir. Öğrenim temel olarak, yoğun ve endüstrinin gereklerine uygun bir uygulama eğitimi olarak sunulur. Öğrenciler modern, zengin donanımlı, son teknolojiye uygun stüdyolarda bağımsız çalışarak, basit alıştırmalardan profesyonel projelere varıncaya kadar birçok iş sürecini uygulamalı olarak gerçekleştirirler. Böylece, genelde ancak meslek hayatında çalışarak kazanılan, değerli bir uygulama bilgisi elde edinilir. Teorik olarak öğrenilen bilgiler güncel ödevlerle uygulanır, öğrencinin sorunlara çözüm getirme yeteneği geliştirilir. Öğrencilerin kendi başarıları ve kendi yaptıkları keşiflerden zevk almaları, onları meslek alanında güçlü bir özgüven kazanma yolunda teşvik eder ve yol gösterir. Bunlar, ilerideki meslek hayatında yeri doldurulamayacak niteliklerdir.

İletişim Bilgileri

Lüleci Hendek Caddesi No. 60 34425 Beyoğlu/ İstanbul

Tel: +90 (0) 212 292 37 38

istanbul.sae.edu 

SAE Eğitim Enstitüsü tarafından düzenlenen Digital Film & Animation, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Sinema Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir