Zumba Fitness Kursu - Danstudyo - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin
Zumba Fitness Kursu

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Danstudyo

Zumba Fitness Kursu

Shakira'nin koreografi Beto Perez'in geliştirdiği ZUMBA ®; milyonlarca insan tarafından yapılan EĞLENCELİ ve KOLAY bir dans ve fitness karşımı programdır.

Zumba ile Üst karın, Orta karın, Alt karın kası hareketleri setleri, kol kasları, bacak kasları, kalça hareketlerini dansa dönüştürerek yapılmaktadır. En güzeli de hem SPOR yapacak hem büyük KEYİF alacak hem de vaktin nasıl geçtiğini anlamadığınız bir PARTİ'ye katılacaksınız.

Farklı türde kıpır kıpır müzikler eşliğinde yapılan ZUMBA, takip etmesi kolay dans adımları kullanılarak yapılmaktadır. Zumba Dersleri Latin kökenli fitness koreografilerinden kısa ve uzun parçalar olarak oluşur.

Zumba Dans ve Fitness'ın Faydaları:
- Sağlılıklı zayıflamak için idealdir.
- Vücudu şekillendirir ve fit görünüm sağlanır.
- Farklı dansların figürleri ile hareket ettiğiniz için dans etmeyi de öğrenirsiniz.
- Tüm kaslar çalışır ve yağlar erir.
- Kan basıncı düzene girer.
- Ders esnasında sürekli eğitmeni takip etmeniz gerektiği için başka birşey düşünemezsiniz böylelikle zihinizi boşaltmanızı sağlar ve sizi zihinsel olarak da rahatlatır.

Salı veya Perşembe günleri saat 19:00 - 20:00 arasında
Haftada 2 gün ayda 8 saat ders (12 kişilik sınıflarda)
Her hafta ayrı koreografi.

Aylık kişibaşı : 150 TL yerine 140 TL

Bu kurs 4666 kez görüntülendi.

Danstudyo Hakkında

Danstudyo dans kursu 2010 yılında Gizem YILMAZ ve İlker ŞAHİNBAŞ tarafından kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren 1.Leventte ve Sultangazi olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır. Amacımız; dans etmek isteyenlere, dans etmek için temel ve teknik alt yapıyla estetiği birleştirerek dans etmelerini sağlamaktır.

Dans etmeyi öğretmenin yanısıra dans ederken birlikte hareket edebilme, uyumlu çalışma, partnerle pratik ve duyduğunuz ritmleri harekete dönüştürmeye yönelik çalışmayı sağlamaktır. Eğitim programlarımızda hızlandırılmış sınıflarımızda bulunmaktadır. 1. Levent Danstudyo Dans kursunda Pickup Dance Crew ve Break'n Modern dans ekibi sanata yönelik çalışmalarına devam etmektedir Sultangazi Danstudyo Dans kursunda Styleturk dans ekibi etkinliklere yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Talatpaşa Caddesi Bacadibi Durağı No:7 Kat:2 Deniz. Apt 1.Levent / İstanbul 
Telefon: 0212 270 74 27
Gsm: 0536 946 27 54 

danstudyo.com

Danstudyo tarafından düzenlenen Zumba Fitness Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir