Tap Dans Kursu - Danstudyo - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Tap Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Danstudyo

Tap Dans Kursu

Tap dansı, ucunda ve topuğunda metal parçalar bulunan özel ayakkabılarla ayak uçları ve topukların yere sertçe vurularak yapılan bir danstır. Bu dans adını yere vurma sırasında çıkan "tap" sesinden alır. 19. yüzyılda ABD'de ortaya çıkmış ve tüm dünyaya yayılmıştır.

Danstudyo tarafından düzenlenen Tap Dans Kursu Pazar günleri 1,5 saat olarak düzenlenmiştir.

Aylık katılım ücreti 175 TL yerine Meraklısı İçin'e özel %13 indirimle 150 TL'dir.

Bu kurs 3839 kez görüntülendi.

Danstudyo Hakkında

Danstudyo dans kursu 2010 yılında Gizem YILMAZ ve İlker ŞAHİNBAŞ tarafından kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren 1.Leventte ve Sultangazi olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır. Amacımız; dans etmek isteyenlere, dans etmek için temel ve teknik alt yapıyla estetiği birleştirerek dans etmelerini sağlamaktır.

Dans etmeyi öğretmenin yanısıra dans ederken birlikte hareket edebilme, uyumlu çalışma, partnerle pratik ve duyduğunuz ritmleri harekete dönüştürmeye yönelik çalışmayı sağlamaktır. Eğitim programlarımızda hızlandırılmış sınıflarımızda bulunmaktadır. 1. Levent Danstudyo Dans kursunda Pickup Dance Crew ve Break'n Modern dans ekibi sanata yönelik çalışmalarına devam etmektedir Sultangazi Danstudyo Dans kursunda Styleturk dans ekibi etkinliklere yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Talatpaşa Caddesi Bacadibi Durağı No:7 Kat:2 Deniz. Apt 1.Levent / İstanbul 
Telefon: 0212 270 74 27
Gsm: 0536 946 27 54 

danstudyo.com

Danstudyo tarafından düzenlenen Tap Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir