Pilates Grup Programı - Danstudyo - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin
Pilates Grup Programı

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Danstudyo

Pilates Grup Programı

Danstudyo sizleri 10 Kişilik sınıflarda Pilates Dersine davet ediyor. Pilates Grup Programı'na katılarak vücudunuzu form’a sokabilir, sıkılaşabilir, derslere devam edildiği ve aksatılmadığı taktirde vücudunuzda gözle görülür biçimde değişiklikler farkedebilir, kilo verebilirsiniz. Ayrıca, Pilates yapmak kaslarınızı uzattığı için boyunuz daha uzun görünür.

İki bölümden oluşan Pilates Dersinin ilk bölümünde terabant (Pilates Lastiği), Nefes tekniği çalışmaları, Isınma ve Minder egzersizleri yapılıyor. Egzersizler Üst karın, Orta karın, Alt karın kası hareketleri setleri, kol kasları, bacak kasları, kalça hareketleri ile devam ediyor ve ayakta yapılacak egzersizler ile ilk bölüm sona eriyor. İkinci bölüm’de Pilates topu, denge egzersizleri, Strecthing (Kasları Açma - Germe) çalışmaları yapılıyor.

Pilates Grup Programı haftada 2 gün, ayda toplam 8 saat olarak düzenlenmiştir. Pazartesi ve Çarşamba günleri 19:00 - 20:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Aylık katılım ücreti 150 TL yerine Meraklısı İçin'e özel %10 indirimle 135 TL'dir.

Bu kurs 3393 kez görüntülendi.

Danstudyo Hakkında

Danstudyo dans kursu 2010 yılında Gizem YILMAZ ve İlker ŞAHİNBAŞ tarafından kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren 1.Leventte ve Sultangazi olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır. Amacımız; dans etmek isteyenlere, dans etmek için temel ve teknik alt yapıyla estetiği birleştirerek dans etmelerini sağlamaktır.

Dans etmeyi öğretmenin yanısıra dans ederken birlikte hareket edebilme, uyumlu çalışma, partnerle pratik ve duyduğunuz ritmleri harekete dönüştürmeye yönelik çalışmayı sağlamaktır. Eğitim programlarımızda hızlandırılmış sınıflarımızda bulunmaktadır. 1. Levent Danstudyo Dans kursunda Pickup Dance Crew ve Break'n Modern dans ekibi sanata yönelik çalışmalarına devam etmektedir Sultangazi Danstudyo Dans kursunda Styleturk dans ekibi etkinliklere yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Talatpaşa Caddesi Bacadibi Durağı No:7 Kat:2 Deniz. Apt 1.Levent / İstanbul 
Telefon: 0212 270 74 27
Gsm: 0536 946 27 54 

danstudyo.com

Danstudyo tarafından düzenlenen Pilates Grup Programı, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir