İlk Dans - Düğün Dansı Kursu - Danstudyo - Dans Kursları - Meraklısı İçin
İlk Dans - Düğün Dansı Kursu

İstanbul Dans Kursları Danstudyo

İlk Dans - Düğün Dansı Kursu

Hayatınızın belki de en önemli ve özel günlerinden biri düğün gününüz. Bu güzel günde sevdiklerinize yapacağınız hoş bir sürprizle geceyi renklendirmeye ne dersiniz? Seçeceğiniz bir müzik eşliğinde, size özel olarak hazırlanacak dans koreografileri ile bu özel günü hafızalardan hiç silinmeyecek bir şov ile süsleyebilirsiniz.

Danstudyo 'İlk Dans'ınızı hazırlamanız için sizi Düğün Dansı Kursu'na davet ediyor. Sizin seçtiğiniz şarkı ile size özel hazırlanacak koreografiyi 2 uzman dans eğitmeni eşliğinde özel ders şeklinde öğreniyor ve pratik yapıyorsunuz.

Derslerin gün ve saatleri çiftlerin taleplerine göre ayarlanacaktır.

Katılım ücreti (5 Özel Ders + Full Koreografi + 1 Bay ve 1 Bayan Dans Eğitmeni) 650 TL yerine Meraklısı İçin'e özel indirimle 400 TL'dir.

Bu kurs 2549 kez görüntülendi.

Danstudyo Hakkında

Danstudyo dans kursu 2010 yılında Gizem YILMAZ ve İlker ŞAHİNBAŞ tarafından kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren 1.Leventte ve Sultangazi olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır. Amacımız; dans etmek isteyenlere, dans etmek için temel ve teknik alt yapıyla estetiği birleştirerek dans etmelerini sağlamaktır.

Dans etmeyi öğretmenin yanısıra dans ederken birlikte hareket edebilme, uyumlu çalışma, partnerle pratik ve duyduğunuz ritmleri harekete dönüştürmeye yönelik çalışmayı sağlamaktır. Eğitim programlarımızda hızlandırılmış sınıflarımızda bulunmaktadır. 1. Levent Danstudyo Dans kursunda Pickup Dance Crew ve Break'n Modern dans ekibi sanata yönelik çalışmalarına devam etmektedir Sultangazi Danstudyo Dans kursunda Styleturk dans ekibi etkinliklere yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Talatpaşa Caddesi Bacadibi Durağı No:7 Kat:2 Deniz. Apt 1.Levent / İstanbul 
Telefon: 0212 270 74 27
Gsm: 0536 946 27 54 

danstudyo.com

Danstudyo tarafından düzenlenen İlk Dans - Düğün Dansı Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir