Break Dans Kursu - Danstudyo - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Break Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Danstudyo

Break Dans Kursu

Gençler arasında en popüler olan danslardan biri olan Break Dans'a meraklıysanız Danstudyo tarafından düzenlenen Break Dans Kursu'na katılabilirsiniz. En zor dans türlerinden biri olan Break Dans vücüdunuzun güç kazanması veya formunuzun teknik bir eğitim ile yenilenmesi açısından faydalı bir danstır.

Break Dans Kursu dersleri haftada 2 gün 4 saat, ayda toplam 16 saat olarak düzenlenmektedir. Dersler Cumartesi günleri 18:00 - 20:00 saatleri arasında ve Pazar günleri 18:20 - 20:30 saatleri arasında yapılacaktır.

Aylık katılım ücreti 100 TL'dir.

Bu kurs 3190 kez görüntülendi.

Danstudyo Hakkında

Danstudyo dans kursu 2010 yılında Gizem YILMAZ ve İlker ŞAHİNBAŞ tarafından kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren 1.Leventte ve Sultangazi olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır. Amacımız; dans etmek isteyenlere, dans etmek için temel ve teknik alt yapıyla estetiği birleştirerek dans etmelerini sağlamaktır.

Dans etmeyi öğretmenin yanısıra dans ederken birlikte hareket edebilme, uyumlu çalışma, partnerle pratik ve duyduğunuz ritmleri harekete dönüştürmeye yönelik çalışmayı sağlamaktır. Eğitim programlarımızda hızlandırılmış sınıflarımızda bulunmaktadır. 1. Levent Danstudyo Dans kursunda Pickup Dance Crew ve Break'n Modern dans ekibi sanata yönelik çalışmalarına devam etmektedir Sultangazi Danstudyo Dans kursunda Styleturk dans ekibi etkinliklere yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Talatpaşa Caddesi Bacadibi Durağı No:7 Kat:2 Deniz. Apt 1.Levent / İstanbul 
Telefon: 0212 270 74 27
Gsm: 0536 946 27 54 

danstudyo.com

Danstudyo tarafından düzenlenen Break Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir