Dans Kursu - Dans Kursları - İstanbul - ESM Dans Pilates Bale - Meraklısı İçin
Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları ESM Dans Pilates Bale

Dans Kursu

Çarşamba akşamları sosyal Latin başlangıç seviye grup derslerimiz büyük salonda ve salon hal hazırda %40 kapasitede (toplam 10 kişi bugün itibarı ile) dersler sunmaktadır.

Eğitmenlerimiz grubun içinden zaman içinde orta/ileri sınıfa aktarımlar yaptığından aslında kendinizi büyüyen ve gelişen bir ailenin içinde bulacaksınız. Erkek bayan oranı gayet eşit ve ister tek ister çift olarak katılım gösterebilirsiniz. Dersin tamamlayıcısı niteliğinde Pazar günü de 1-2 saat ortak saatlerimizde dilediğiniz kadar katılarak pratik saatimizden faydalanacaksınız.

Dilerseniz zumba dersleri ile beraber alabilir, iyice hareketli bir program tasarlayabilir, dilerseniz de pilates ile vücudunuz, duruşu ve postürünüz ve esnekliğinizi farklı bir yönde geliştirebilirsiniz.

Salonlarımızda bale üzerine çeşitli programlar çok yoğunlukla hafta sonları olduğu gibi büyüklere bale (hobi bale) gibi bir dalı da oluşturmuş ve yıllardır bu alanda öncü rol oynamaktayız. İster daha önceden bale yapmış olun ister yeni heves ediyor olun, yaşınız ve tecrübeniz doğrultusunda eğitmenlerimizle sizi en uygun programa yerleştirebiliriz.
 

Bu kurs 2558 kez görüntülendi.

ESM Dans Pilates Bale Hakkında

Türkiye'mizin tanınmış solist bale sanatçılarından olan Suna Uğur, ilk klasik bale okulunu 1978'de Akatlar'da kurmuş, 1991'de Etiler'de klasik bale eğitiminin yanı sıra Latin dansları eğitimleri ile dans çalışmalarını sürdürmüştür. 2005'te bale kursuna Etiler Sanat Merkezi olarak devam eden okul, Klasik Bale, Latin ve Salon Dansları, Tango, Hip-Hop ve Piano eğitimlerine; 2006'da taşındığı yeni stüdyolarında Pilates Mat ve Reformer, Modern Bale ve Dans, Latin Aerobik, Zumba, Oryantal, Şan ve Keman derslerini de ilave etmiştir.

Klasik Bale eğitimini Royal Academy of Dance (RAD/İngiltere) bale müfredatını uygulayarak veren bale ve dans okulumuzun bale eğitim kadrosunu ayrıca Cecchetti ve Vaganova bale tekniklerinde uzman, profesyonel bale sanatçıları oluşturmaktadır. RAD bale sertifikaları belirli zamanlarda Türkiye'ye davet edilen RAD eğitmenlerinin yaptığı bale sınavları sonucu başarılı bulunan bale öğrencilerine verilmektedir.

Bale öğrencileri bireysel kabiliyetlerine göre bir sonraki bale seviyesine girmeye hak kazanıyorlar.

Öğrencilerin bireysel kabiliyetlerine göre, bir sonraki RAD Bale sınıflarında veya Konservatuvar Bale veya Modern Bale ve Dans derslerinde gerekecek ileri seviyedeki bale hareketleri için gerekirse bale programlarına özel dersler (Point Work, Stretching, Pilates, Pas de Deux) ilave edilmektedir.

İletişim Bilgileri

​Polcenter#38 Ecza Sok. (Kanyon Yanı) Levent İstanbul

Tel: 0 212 284 74 56

baleokulu.com

ESM Dans Pilates Bale tarafından düzenlenen Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir