Vals Kursu - Tolga Han Dans Kursu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Vals Kursu

İstanbul Dans Kursları Tolga Han Dans Kursu

Vals Kursu

Salon danslarına meraklıysanız, "dansların kralı" olarak da bilinen Vals dansını denemeye ne dersiniz? Bu kursa katılarak müzik kulağınızı ve ritim duygunuzu geliştirebilir, fiziksel formunuzu ve esnekliğinizi koruyabilir, beceri ve hobilerinize bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Bu klasik dans, ritim ve figür farklılıkları nedeniyle "Viyana Valsi" ve "Modern Vals" olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Her iki Vals türünde de en belirgin özellik çiftlarin bir nokta çevresinde dönerek dans etmeleridir.

Vals Kursu her Cuma saat 20:15 - 22:00 arasında gerçekleştirilmektedir.

Bu kurs 1836 kez görüntülendi.

Tolga Han Dans Kursu Hakkında

Türkiye'de dans dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olan ve yıllardır dans eğitmenliği yapan Tolga Han yönetiminde eğitimler veren Tolga Han Dans Okulu deneyimli eğitmenleri, geniş salonları, ve keyifli ortamıyla dans meraklılarını bekliyor.

Tolga Han Dans Okulu'nda Salsa'dan Tango'ya, Rumba'dan Vals'e, Hip-Hop'tan Rumba'ya aklınıza gelen her dans kursunu bulabilirsiniz.

Kurs saatleri:
Hafta içi 18:30 - 20:15 veya 20:15 - 22:00
Hafta sonu kurslar 15:00 / 16:45 / 18:30'da başlar.

Kursiyerler haftada bir gün 1 saat 45 dakika eğitime, başka bir günde 45 dakika ders pratiğine gelirler.

Adres

Büyükdere Cad. Esentepe Mah. Salih Tozan Sok. Polat Apt.  No: 10/11 Mecidiyeköy / İstanbul

Tolga Han Dans Kursu tarafından düzenlenen Vals Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir