Oryantal ve Roman Dans Kursu - Tolga Han Dans Kursu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Oryantal ve Roman Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Tolga Han Dans Kursu

Oryantal ve Roman Dans Kursu

Oryantal ve Roman Dans kursuna katılarak yepyeni figürler öğrenebilir, kıvrak müzikler eşliğinde kurtlarınızı dökebilir, şıkır şıkır oynarken eğlenerek kilo verebilirsiniz. Bu kurs her yaş ve seviyeden kadın katılımcılara açıktır.

Oryantal ve Roman Dans Kursu'na Pazartesi günleri 20:15 - 22:00 veya Çarşamba günleri 18:30 - 20:15 saatlari arasında katılabilirsiniz.

Bu kurs 2395 kez görüntülendi.

Tolga Han Dans Kursu Hakkında

Türkiye'de dans dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olan ve yıllardır dans eğitmenliği yapan Tolga Han yönetiminde eğitimler veren Tolga Han Dans Okulu deneyimli eğitmenleri, geniş salonları, ve keyifli ortamıyla dans meraklılarını bekliyor.

Tolga Han Dans Okulu'nda Salsa'dan Tango'ya, Rumba'dan Vals'e, Hip-Hop'tan Rumba'ya aklınıza gelen her dans kursunu bulabilirsiniz.

Kurs saatleri:
Hafta içi 18:30 - 20:15 veya 20:15 - 22:00
Hafta sonu kurslar 15:00 / 16:45 / 18:30'da başlar.

Kursiyerler haftada bir gün 1 saat 45 dakika eğitime, başka bir günde 45 dakika ders pratiğine gelirler.

Adres

Büyükdere Cad. Esentepe Mah. Salih Tozan Sok. Polat Apt.  No: 10/11 Mecidiyeköy / İstanbul

Tolga Han Dans Kursu tarafından düzenlenen Oryantal ve Roman Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.