Arjantin Tango Kursu - TangoPera - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Arjantin Tango Kursu

İstanbul Dans Kursları TangoPera

Arjantin Tango Kursu

TangoPera tarafından düzenlenen Arjantin Tango Kursu'na katılarak Tango öğrenmek artık çok kolay! Türkiye'de binlerce insan tango yapmakta, haftanın her gecesi birçok farklı mekanda tango geceleri düzenlenmekte, onlarca farklı ülkeden konukların katılımıyla festivaller organize edilmekte. Siz de öğrenebilirsiniz.

TangoPera'nın Taksim ve Kalamış stüdyolarındaki Arjantin Tango Kursu'na partnerli yada partnersiz katılabilir, tango gecelerinde ve pratiklerde dans etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Her ay hafta içi ve hafta sonu yeni sınıflar açılmaktadır.

1 kur 3 ay sürmektedir. 3 aylık-1kur kayıtlarında %20 indirim uygulanmaktadır.

Arjantin Tango Kursu Meraklısı İçin ziyaretçilerine özel % 20 indirimle 120 TL'dir.

Bu kurs 2588 kez görüntülendi.

TangoPera Hakkında

TangoPera 2000 yılında dans eğitmeni ve koreograf İlker Kerem Öksüz tarafından kurulmuştur. TangoPera yıllar içerisinde, dünyanın farklı köşelerinden konukların ağırlandığı birçok dans organizasyonuna imza atmıştır. Farklı televizyon kanallarında dans gösterileri ve eğitim programları yapmanın yanısıra, Türkiye ‘de ilk olarak canlı yayında, iki ay süren bir dans eğitim programı hazırlayarak branşında köklü kurumlardan biri olduğunu kanıtlamıştır. Türkiye Dans Sporları Federasyonunun Kurulması ile Spor Kulübü Kimliğiyle yoluna devam eden TangoPera, kaliteli eğitim anlayışı, insanların sosyal hayatlarında yeni bir kapı açmak felsefesi, kursiyerlerin hayatın stresinden uzaklaştıkları, keyifli ve eğlenceli bir ortamda, ezberden uzak yolla eğitim verme misyonu ile yoluna devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Anadolu Yakası Kalamış Stüdyo (Merkez Stüdyo) Adres:  Ahmet Mithat Efendi Cad. Erguvan Sok. Akmen Apt. No:5/6 Kalamış Feneryolu / İSTANBUL

Avrupa Yakası Taksim Stüdyo Adres:  İstiklal Caddesi No:112 Kat 3 Taksim / Beyoğlu / İSTANBUL ( Galatasaray Yapı Kredi Bankası Karşısı )

Telefon : 0 (216) 700 17 62
 

TangoPera tarafından düzenlenen Arjantin Tango Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir