TangoPera - Dans Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Dans Kursları

TangoPera

TangoPera 2000 yılında dans eğitmeni ve koreograf İlker Kerem Öksüz tarafından kurulmuştur. TangoPera yıllar içerisinde, dünyanın farklı köşelerinden konukların ağırlandığı birçok dans organizasyonuna imza atmıştır. Farklı televizyon kanallarında dans gösterileri ve eğitim programları yapmanın yanısıra, Türkiye ‘de ilk olarak canlı yayında, iki ay süren bir dans eğitim programı hazırlayarak branşında köklü kurumlardan biri olduğunu kanıtlamıştır. Türkiye Dans Sporları Federasyonunun Kurulması ile Spor Kulübü Kimliğiyle yoluna devam eden TangoPera, kaliteli eğitim anlayışı, insanların sosyal hayatlarında yeni bir kapı açmak felsefesi, kursiyerlerin hayatın stresinden uzaklaştıkları, keyifli ve eğlenceli bir ortamda, ezberden uzak yolla eğitim verme misyonu ile yoluna devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Anadolu Yakası Kalamış Stüdyo (Merkez Stüdyo) Adres:  Ahmet Mithat Efendi Cad. Erguvan Sok. Akmen Apt. No:5/6 Kalamış Feneryolu / İSTANBUL

Avrupa Yakası Taksim Stüdyo Adres:  İstiklal Caddesi No:112 Kat 3 Taksim / Beyoğlu / İSTANBUL ( Galatasaray Yapı Kredi Bankası Karşısı )

Telefon : 0 (216) 700 17 62
 

Bu sayfa daha önce 1773 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

TangoPera tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

TangoPera tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir