Temel Fotoğrafçılık Dersi - Tan Sağtürk Akademi - Meraklısı İçin
Temel Fotoğrafçılık Dersi

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Tan Sağtürk Akademi

Temel Fotoğrafçılık Dersi

Tan Sağtürk Akademi bünyesinde düzenlenen Temel Fotoğrafçılık Dersi, iyi fotoğraflar çekmenin yolunun iyi fotografın ne olduğunu anlamaktan geçtiğini savunan bir bakış açısıyla veriliyor. Teori ve teknik eğitimin bir arada sunulduğu bu derslere katılarak fotoğraf alanında hem kültürel hem de teknik anlamda kendinizi geliştirebilirsiniz. Özellikle kompozisyon konusuna değinecek olan bu ders programı ile iyi fotoğraflar çekmeniz çok kolay olacak.

Temel Fotoğrafçılık Dersi programı toplam 8 ders saatinden oluşmaktadır ve her ders saati 90 dakikadır. Her dersin sonunda öğrencilerin fotoğrafları sınıfça incelenip yorumlanacak, böylece katılımcılar fikir edinmiş olacaklardır.

Bu kurs 2362 kez görüntülendi.

Tan Sağtürk Akademi Hakkında

Tan Sağtürk Akademi İstanbul'da 7, İzmir'de 2, Trabzon, Ankara, İzmit, Adapazarı, Samsun, Gaziantep, Mardin, Kayseri, Diyarbakır, Kıbrıs, Kahramanmaraş ve Elbistan'daki okullarında uzman kadrosu ile sanat eğitimi veren bir kurumdur.

Çıkış noktası bale olsa da geniş bir yelpazede eğitim sunan Tan Sağtürk Akademi'de bale, dans, müzik, çağdaş sirk sanatları gibi birçok alanda eğitim alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Bağdat Caddesi No: 325/2 Erenköy İstanbul
Tel: 0 216 408 12 02-03

Tan Sağtürk Akademi tarafından düzenlenen Temel Fotoğrafçılık Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir