2014 Spor ve Sanat Yaz Akademisi - Tan Sağtürk Akademi - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
2014 Spor ve Sanat Yaz Akademisi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Tan Sağtürk Akademi

2014 Spor ve Sanat Yaz Akademisi

Çocuklarımızı kışın yorgunluğundan ve okul döneminin yoğun temposundan uzaklaştırmak, spor ve sanat alanında ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkartmak, bedensel, ruhsal ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunabilmek için Tan Sağtürk Akademi ve My Gym olarak bu yaz sizlerle çok keyifli bir program hazırladık. Bağdat Caddesinde aynı binada olmanın avantajını kullanarak, huzurlu bir ortamda uzman eğitmenlerimiz ve asistanları gözetiminde, sporun ve sanatın güzelliklerini yaşayarak eğlenceli bir yaz geçirmeleri için hazırladığımız yaz programımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sportif Branşlar: Yüzme, Tenis, My Gym Dersleri, Sokak Oyunları, Pilates

Sanatsal Branşlar: Dans,Müzik, Görsel Sanatlar, Sahne Sanatları, Yaratıcı Drama, Juggling (Sirk Sanatları)

Yetkili Kişi: Sevil Şenyuva

Bu kurs 1400 kez görüntülendi.

Etiketler

Tan Sağtürk Akademi Hakkında

Tan Sağtürk Akademi İstanbul'da 7, İzmir'de 2, Trabzon, Ankara, İzmit, Adapazarı, Samsun, Gaziantep, Mardin, Kayseri, Diyarbakır, Kıbrıs, Kahramanmaraş ve Elbistan'daki okullarında uzman kadrosu ile sanat eğitimi veren bir kurumdur.

Çıkış noktası bale olsa da geniş bir yelpazede eğitim sunan Tan Sağtürk Akademi'de bale, dans, müzik, çağdaş sirk sanatları gibi birçok alanda eğitim alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Bağdat Caddesi No: 325/2 Erenköy İstanbul
Tel: 0 216 408 12 02-03

Tan Sağtürk Akademi tarafından düzenlenen 2014 Spor ve Sanat Yaz Akademisi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir