Zumba Kursu - Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Zumba Kursu

İstanbul Dans Kursları Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi

Zumba Kursu

Zumba Latin Danslarından esinlenen, eğlenceli, öğrenmesi ve takibi kolay, kalori yakmaya yardımcı bir dans-fitness etkinliğidir. Giderek popülerleşen ve katılımcı sayısı her geçen gün artan bu egzersizi Shakira'nın koreografı Beto Perez parti havasında kilo vermek amacıyla tasarlamıştır. Siz de dansederek fazla kilolarınızdan kurtulup formunuzu koruyabilirsiniz.

Zumba dersleri uzman eğitmen Sinem Kütük tarafından verilecektir.

Dersler başlangıçta haftada 1 gün 1 saattir. Tempo arttıkça sonra dileyen katılımcılar haftada 2 gün olarak devam edebileceklerdir.

Çok fazla terleyeceğiniz için mutlaka yedek kıyafetle gelmeniz gerekmektedir.

1 aylık katılım ücreti 120 TL'dir.

Bu kurs 2250 kez görüntülendi.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi Hakkında

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi farklı disiplinler ve alanlarda uzman eğitmenler eşliğinde hem profesyonel hem de hobi amaçlı dans ve müzik eğitimleri düzenlemektedir.

Melis Cangüler tarafından kurulan Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği - Azulmavi ile aynı mekanı paylaşan Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'nin hedeflerinden biri eğitim alanı olmarak hizmet vermenin yanı sıra sosyal bir paylaşım mekanı yaratabilmek, müzik ve dans dallarını kaynaştırarak birbirlerinden etkilenmeleri içın doğal bir paylaşım ve bilgi alışverişi ortamı yaratmaktır.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi sunduğu alternatiflerden bazıları; Flamenko Dansı, Flamenko Gitar, Tango, Oryantal, Roman, ve Vals dansları.

Ayrıca Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'ne gerçekleştirdiğimiz ziyareti videomuzda izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Mah.19 Mayıs Cad. Meriç Plaza No: 12/5 Şişli - İstanbul
Tel: (0212) 211 51 33

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi tarafından düzenlenen Zumba Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir