Yoga Kursu - Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin
Yoga Kursu

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi

Yoga Kursu

Yoga, Hindistan kökenli fiziksel ve zihinsel disiplinleri tarif eder. Yoga yapan kişilere yogi ya da (bayanlar için) yogini denir. Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi tarafından düzenlenen Yoga Kursu'na katılarak siz de yogi veya yogini olma yolundaki ilk adımınızı atabilir, ya da zaten varolan yoga bilgi ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Yoga Kursu'nda hem zihinsel hem de fiziksel açıdan sağlıklı bir etkinliğe katılmış olacaksınız.

Yoga Kursu derslerinde Hatha Yogası çalışılacaktır.

1 aylık katılım ücreti 150 TL'dir.

 

 

Bu kurs 1725 kez görüntülendi.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi Hakkında

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi farklı disiplinler ve alanlarda uzman eğitmenler eşliğinde hem profesyonel hem de hobi amaçlı dans ve müzik eğitimleri düzenlemektedir.

Melis Cangüler tarafından kurulan Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği - Azulmavi ile aynı mekanı paylaşan Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'nin hedeflerinden biri eğitim alanı olmarak hizmet vermenin yanı sıra sosyal bir paylaşım mekanı yaratabilmek, müzik ve dans dallarını kaynaştırarak birbirlerinden etkilenmeleri içın doğal bir paylaşım ve bilgi alışverişi ortamı yaratmaktır.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi sunduğu alternatiflerden bazıları; Flamenko Dansı, Flamenko Gitar, Tango, Oryantal, Roman, ve Vals dansları.

Ayrıca Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'ne gerçekleştirdiğimiz ziyareti videomuzda izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Mah.19 Mayıs Cad. Meriç Plaza No: 12/5 Şişli - İstanbul
Tel: (0212) 211 51 33

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi tarafından düzenlenen Yoga Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir