Roman Dans Kursu - Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Roman Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi

Roman Dans Kursu

Roman Dansı'nı öğrenmek istiyorsanız Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi tarafından düzenlenen Roman Dansı Kursuna davetlisiniz. Roman Dansının ritimlerini, usüllerini ve figürlerini öğrenerek hem keyifli zaman geçirebilir, hem de yeni bir hobi edinebilirsiniz. Bireysel olarak oynanan Roman dansına eşlik eden darbuka ve askılı davulun birbirinden farklı ritim kalıpları ile dans etmek isterseniz bu kursa katılabilirsiniz.

Dersler 1 saat sürecek ve uzman eğitmen Deniz Öner tarafından verilecektir.

Bu kurs 3258 kez görüntülendi.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi Hakkında

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi farklı disiplinler ve alanlarda uzman eğitmenler eşliğinde hem profesyonel hem de hobi amaçlı dans ve müzik eğitimleri düzenlemektedir.

Melis Cangüler tarafından kurulan Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği - Azulmavi ile aynı mekanı paylaşan Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'nin hedeflerinden biri eğitim alanı olmarak hizmet vermenin yanı sıra sosyal bir paylaşım mekanı yaratabilmek, müzik ve dans dallarını kaynaştırarak birbirlerinden etkilenmeleri içın doğal bir paylaşım ve bilgi alışverişi ortamı yaratmaktır.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi sunduğu alternatiflerden bazıları; Flamenko Dansı, Flamenko Gitar, Tango, Oryantal, Roman, ve Vals dansları.

Ayrıca Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'ne gerçekleştirdiğimiz ziyareti videomuzda izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Mah.19 Mayıs Cad. Meriç Plaza No: 12/5 Şişli - İstanbul
Tel: (0212) 211 51 33

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi tarafından düzenlenen Roman Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir