Flamenko Gitar Kursu - Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Flamenko Gitar Kursu

İstanbul Müzik Kursları Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi

Flamenko Gitar Kursu

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi flamenko ve gitar meraklılarını Flamenko Gitar Kursu'na davet ediyor. Flamenko Gitar Kursu'na katılarak 2-3-5 kişilik gruplarda veya birebir özel ders şeklinde eğitim alabilir, flamenko müziği ve özellikle doğaçlama konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kursa katılanlar eğitim sonunda sertifika alacaklardır.

Bu kurs 2642 kez görüntülendi.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi Hakkında

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi farklı disiplinler ve alanlarda uzman eğitmenler eşliğinde hem profesyonel hem de hobi amaçlı dans ve müzik eğitimleri düzenlemektedir.

Melis Cangüler tarafından kurulan Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği - Azulmavi ile aynı mekanı paylaşan Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'nin hedeflerinden biri eğitim alanı olmarak hizmet vermenin yanı sıra sosyal bir paylaşım mekanı yaratabilmek, müzik ve dans dallarını kaynaştırarak birbirlerinden etkilenmeleri içın doğal bir paylaşım ve bilgi alışverişi ortamı yaratmaktır.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi sunduğu alternatiflerden bazıları; Flamenko Dansı, Flamenko Gitar, Tango, Oryantal, Roman, ve Vals dansları.

Ayrıca Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'ne gerçekleştirdiğimiz ziyareti videomuzda izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Mah.19 Mayıs Cad. Meriç Plaza No: 12/5 Şişli - İstanbul
Tel: (0212) 211 51 33

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi tarafından düzenlenen Flamenko Gitar Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir