Yetişkinler için Klasik Bale Kursu - Mavidans Bale ve Dans Okulu - Meraklısı İçin
Yetişkinler için Klasik Bale Kursu

İstanbul Dans Kursları Mavidans Bale ve Dans Okulu

Yetişkinler için Klasik Bale Kursu

Baleye sadece küçük yaşlarda başlanır diye düşünüyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz. Mavidans Bale ve Dans Okulu Yetişkinler için Klasik Bale Kursu ile bunu ispatlamaya hazır. Yaşınız kaç olursa olsun, klasik bale içiniz de ukte kalmasın.

Bu yaştan sonra bale kursuna gideceğim de ne olacak, demeyin. Yetişkinler için Klasik Bale Kursu özel programı ve uzman eğitmenlerin yönlendirmeleri sayesinde sizleri doğru duruş (posture), pozisyon bilgisi, yürüyüş, dönüş, estetik ve zarafet üzerine bilgilendirmeyi hedeflemektedir. Bu kursa katılan bale meraklıları aynı zamanda beden farkındalıklarını arttıracak ve güçlendireceklerdir. Kursa düzenli devam eden katılımcılar hareketsizlikten kaynaklanan duruş bozuklukları, omurga ağrıları ve kilo gibi sorunlarda belirgin oranda düzelme kaydedildiğini göreceklerdir. Aynı zamanda bu kursa katılan öğrencilerin hareket kabiliyetleri artacak ve eklem sakatlanmaları riskini önemli ölçüde azalacaklartır.

Yetişkinler için Klasik Bale Kursu, stretching (esnetme) egzersizleriyle başlamar. Uzman eğitmenler her bedeni ayrı ayrı değerlendirerek, kişiye özel doğru esnetme ve ısınma programını oluşturur ve katılımcıyı yönlendirirler.

Yetişkinler için Klasik Bale Kursu her yaştan katılımcıya açıktır.

Dersler haftada 1 gün, 1 saat olarak gerçekleşmektedir.

Bu kurs 2800 kez görüntülendi.

Mavidans Bale ve Dans Okulu Hakkında

Mavidans Bale ve Dans Kursu 2005 yılından beri her yaş grubu ve seviyeden öğrencilerine eğitim veren M.E.B. onaylı bir kurumdur. Kadrosu konservatuar mezunu ve pedagojik formasyon sahibi, alanlarında tecrübeli eğitmenlerden oluşur.

Açıldığı günden bu yana yüzlerce öğrenci yetiştiren Mavidans Bale ve Dans Kursu, her eğitim yılının sonunda ögrencilerinin yetenek ve becerilerini büyük bir yıl sonu temsili ile sergiler.

Ayrıca yurtdışından davet edilen, kendi alanında uzman eğitmenler ile düzenlenen bale ve dans atölye çalışmaları ile program zenginleştirilmekte ve öğrencilerimiz uluslararası deneyim kazanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104/B (Giriş Kat) Nişantaşı–Şişli/ İstanbul.
(Teşvikiye Cami arkasında, Şok marketin yanı.)

Telefon : 0 (212) 296 30 15

 

Mavidans Bale ve Dans Okulu tarafından düzenlenen Yetişkinler için Klasik Bale Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir