Stretching ve Kondisyon Dersi - Mavidans Bale ve Dans Okulu - Spor - Sağlıklı Yaşam - Meraklısı İçin
Stretching ve Kondisyon Dersi

İstanbul Spor - Sağlıklı Yaşam Mavidans Bale ve Dans Okulu

Stretching ve Kondisyon Dersi

Stretching ve Kondisyon Dersi vücudun esnekliğini ve hareket kapasitesini arttırmaya yönelik bir eğitim programıdır. Bu programa katılarak eklem esnekliğinizi arttırabilir ve sakatlanmaları yüksek ölçüde önleyebilirsiniz. Ayrıca zinde, sağlıklı, fit ve güçlü bir vücuda kavuşursunuz. Hareketsizlik ve duruş bozukluklarının olumsuz etkilerinden de kurtulmuş olursunuz. Bu program Yoga ve Pilates egzersizlerini temel alarak işlenir. Her yaş ve seviyeden katılımcılara açıktır.

Dersin içeriği:
Bel - kalça egzersizleri
Arka bacak egzersizleri
Üst bacak ve alt bacak egzersizleri
Omuz egzersizleri
Kol egzersizleri
Bilek ve ellere yönelik egzersizlerle program devam eder.

Bu kurs 3687 kez görüntülendi.

Mavidans Bale ve Dans Okulu Hakkında

Mavidans Bale ve Dans Kursu 2005 yılından beri her yaş grubu ve seviyeden öğrencilerine eğitim veren M.E.B. onaylı bir kurumdur. Kadrosu konservatuar mezunu ve pedagojik formasyon sahibi, alanlarında tecrübeli eğitmenlerden oluşur.

Açıldığı günden bu yana yüzlerce öğrenci yetiştiren Mavidans Bale ve Dans Kursu, her eğitim yılının sonunda ögrencilerinin yetenek ve becerilerini büyük bir yıl sonu temsili ile sergiler.

Ayrıca yurtdışından davet edilen, kendi alanında uzman eğitmenler ile düzenlenen bale ve dans atölye çalışmaları ile program zenginleştirilmekte ve öğrencilerimiz uluslararası deneyim kazanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104/B (Giriş Kat) Nişantaşı–Şişli/ İstanbul.
(Teşvikiye Cami arkasında, Şok marketin yanı.)

Telefon : 0 (212) 296 30 15

 

Mavidans Bale ve Dans Okulu tarafından düzenlenen Stretching ve Kondisyon Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Spor - Sağlıklı Yaşam kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir