Street Jazz Dans Kursu - Mavidans Bale ve Dans Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Street Jazz Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Mavidans Bale ve Dans Okulu

Street Jazz Dans Kursu

Street Jazz Dansı Hip Hop, Funk, R&B ve Jazz danslarının karmasıdır. Hip Hop, Funk, R&B veya Jazz Danslarının hepsine meraklıysanız ancak hangisini öğrenmek istediğinize karar veremiyorsanız Street Jazz tam da size göre bir dans olabilir.

Her ders stretching (vücut esnetme) ve kondisyon egzersizleriyle başlar, teknik hareketler ve dans koreografisiyle devam eder.

Street Jazz Dans Kursu yetişkinlere yönelik bir programdır.

Her eğitim yılı sonunda gerçekleştirilen yılsonu kapanış gösterisinde Street Jazz Dans grupları da sahne almaktadır.

Dersler haftada 1 gün 1,5 saat olarak yapılmaktadır.

Bu kurs 4424 kez görüntülendi.

Mavidans Bale ve Dans Okulu Hakkında

Mavidans Bale ve Dans Kursu 2005 yılından beri her yaş grubu ve seviyeden öğrencilerine eğitim veren M.E.B. onaylı bir kurumdur. Kadrosu konservatuar mezunu ve pedagojik formasyon sahibi, alanlarında tecrübeli eğitmenlerden oluşur.

Açıldığı günden bu yana yüzlerce öğrenci yetiştiren Mavidans Bale ve Dans Kursu, her eğitim yılının sonunda ögrencilerinin yetenek ve becerilerini büyük bir yıl sonu temsili ile sergiler.

Ayrıca yurtdışından davet edilen, kendi alanında uzman eğitmenler ile düzenlenen bale ve dans atölye çalışmaları ile program zenginleştirilmekte ve öğrencilerimiz uluslararası deneyim kazanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104/B (Giriş Kat) Nişantaşı–Şişli/ İstanbul.
(Teşvikiye Cami arkasında, Şok marketin yanı.)

Telefon : 0 (212) 296 30 15

 

Mavidans Bale ve Dans Okulu tarafından düzenlenen Street Jazz Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir