Piyano Dersi - Mavidans Bale ve Dans Okulu - Müzik Kursları - Meraklısı İçin
Piyano Dersi

İstanbul Müzik Kursları Mavidans Bale ve Dans Okulu

Piyano Dersi

University of West London, London College of Music sınavına girmeye hazırlanıyorsanız bu eğitime göz atmanızda fayda var. M.E.B. Özel Mavidans Bale ve Dans Kursu, uzman eğitmenlerin desteğiyle müzik eğitimi almak isteyen öğrencileri Piyano alanında London College Of Music sınavına hazırlıyor.

Piyano Dersleri birebir özel ders şeklinde 1 saat sürmektedir.

Bu kurs 1738 kez görüntülendi.

Mavidans Bale ve Dans Okulu Hakkında

Mavidans Bale ve Dans Kursu 2005 yılından beri her yaş grubu ve seviyeden öğrencilerine eğitim veren M.E.B. onaylı bir kurumdur. Kadrosu konservatuar mezunu ve pedagojik formasyon sahibi, alanlarında tecrübeli eğitmenlerden oluşur.

Açıldığı günden bu yana yüzlerce öğrenci yetiştiren Mavidans Bale ve Dans Kursu, her eğitim yılının sonunda ögrencilerinin yetenek ve becerilerini büyük bir yıl sonu temsili ile sergiler.

Ayrıca yurtdışından davet edilen, kendi alanında uzman eğitmenler ile düzenlenen bale ve dans atölye çalışmaları ile program zenginleştirilmekte ve öğrencilerimiz uluslararası deneyim kazanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104/B (Giriş Kat) Nişantaşı–Şişli/ İstanbul.
(Teşvikiye Cami arkasında, Şok marketin yanı.)

Telefon : 0 (212) 296 30 15

 

Mavidans Bale ve Dans Okulu tarafından düzenlenen Piyano Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Müzik Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir