Okul Öncesi Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu - Mavidans Bale ve Dans Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Okul Öncesi Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu

İstanbul Dans Kursları Mavidans Bale ve Dans Okulu

Okul Öncesi Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu

Okul Öncesi Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu 2,5 - 3,5 yaş arasındaki minik bale meraklılarına yönelik bir kurstur. Bu yaş grubundaki öğrenciler Yuva Sınıfı'nda bale eğitimi görürler.

Aynı zamanda Okul Öncesi Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu, minik bale meraklılarını uzun soluklu bir bale eğitimine de hazırlar. 4 yaşını dolduran bale meraklıları Klasik Bale Müfredat Programı ile bale eğitimlerine devam edebilirler.

Klasik Bale Yuva Sınıfı bale eğitmenleri aynı zamanda Çocuk Gelişimi mezunu ve çocuklarla iyi ilişkiler kuran uzman ve usta öğreticilerden oluşmaktadır.

Yuva Sınıfı Klasik Bale eğitim haftada 1 gün 1 saat olarak gerçekleştirilmektedir.

Bu kurs 2733 kez görüntülendi.

Mavidans Bale ve Dans Okulu Hakkında

Mavidans Bale ve Dans Kursu 2005 yılından beri her yaş grubu ve seviyeden öğrencilerine eğitim veren M.E.B. onaylı bir kurumdur. Kadrosu konservatuar mezunu ve pedagojik formasyon sahibi, alanlarında tecrübeli eğitmenlerden oluşur.

Açıldığı günden bu yana yüzlerce öğrenci yetiştiren Mavidans Bale ve Dans Kursu, her eğitim yılının sonunda ögrencilerinin yetenek ve becerilerini büyük bir yıl sonu temsili ile sergiler.

Ayrıca yurtdışından davet edilen, kendi alanında uzman eğitmenler ile düzenlenen bale ve dans atölye çalışmaları ile program zenginleştirilmekte ve öğrencilerimiz uluslararası deneyim kazanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104/B (Giriş Kat) Nişantaşı–Şişli/ İstanbul.
(Teşvikiye Cami arkasında, Şok marketin yanı.)

Telefon : 0 (212) 296 30 15

 

Mavidans Bale ve Dans Okulu tarafından düzenlenen Okul Öncesi Çocuklar İçin Klasik Bale Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir