Modern Dans Kursu - Mavidans Bale ve Dans Okulu - Meraklısı İçin
Modern Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Mavidans Bale ve Dans Okulu

Modern Dans Kursu

Modern Dans, Klasik Bale'nin şekilciliğine bir karşı duruş olarak 20. yüzyılda doğmuş bir dans formudur. Bu tepkisel dans formunun kendine özgü bir anlatım biçimi ve bedensel hareket tarzı vardır.

Mavidans Bale ve Dans Okulu tarafından düzenlenen Modern Dans Kursu hem yeni bir hobi edinmek isteyen hem de konservatuarların Modern Dans bölümlerine hazırlanan meraklılara eğitim vermektedir. Modern Dans Kursu'na her yaş ve seviyeden öğrenciler katılabilirler. Bu kursa katılarak bedensel ifadenizi, hareket tarzınızı ve bakış açınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca Modern Dans yaparak kondisyonunuzu, esnekliğinizi ve formunuzu koruyabilirsiniz.

Modern Dans Kursu dersleri haftada 1 gün 1,5 saat olarak düzenlenmiştir.

Bu kurs 1893 kez görüntülendi.

Mavidans Bale ve Dans Okulu Hakkında

Mavidans Bale ve Dans Kursu 2005 yılından beri her yaş grubu ve seviyeden öğrencilerine eğitim veren M.E.B. onaylı bir kurumdur. Kadrosu konservatuar mezunu ve pedagojik formasyon sahibi, alanlarında tecrübeli eğitmenlerden oluşur.

Açıldığı günden bu yana yüzlerce öğrenci yetiştiren Mavidans Bale ve Dans Kursu, her eğitim yılının sonunda ögrencilerinin yetenek ve becerilerini büyük bir yıl sonu temsili ile sergiler.

Ayrıca yurtdışından davet edilen, kendi alanında uzman eğitmenler ile düzenlenen bale ve dans atölye çalışmaları ile program zenginleştirilmekte ve öğrencilerimiz uluslararası deneyim kazanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104/B (Giriş Kat) Nişantaşı–Şişli/ İstanbul.
(Teşvikiye Cami arkasında, Şok marketin yanı.)

Telefon : 0 (212) 296 30 15

 

Mavidans Bale ve Dans Okulu tarafından düzenlenen Modern Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir