Latin Dans Kursu - Mavidans Bale ve Dans Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Latin Dans Kursu

İstanbul Dans Kursları Mavidans Bale ve Dans Okulu

Latin Dans Kursu

Latin Dans Kursu tüm popüler Latin danslarını tek bir kursta öğrenebileceğiniz karma bir programla hizmet veriyor. Salsa, Cha Cha, Bachata ve Merengue danslarını bu kursa katılarak öğrenebilirsiniz. Hem hareketli melodiler eşliğinde güzel vakit geçirebileceğiniz bir sosyal aktivite, hem de profesyonel dans beklentilerinize karşılık verecek olan bu kurs tam aradığınız içeriğe sahip olabilir.

Latin Dans Kursu, dans meraklılarına yoğun eğitim çalışmalarını aksatmadan eğlenceli bir program sunuyor. Latin Dansları tekniklerini ve figürlerini öğrenmenin yanı sıra Latin yaşam kültürü hakkında da bilgiler edinebileceğiniz bu programı kaçırmayın.

Latin Dans Kursu partnerinizle veya partnersiz katılabilirsiniz.

Latin Dans Kursu haftada 1 gün 1,5 saat olarak yapılmaktadır. Bunun yanında haftada 2 saatlik pratik çalışması da vardır.

Bu kurs 1695 kez görüntülendi.

Mavidans Bale ve Dans Okulu Hakkında

Mavidans Bale ve Dans Kursu 2005 yılından beri her yaş grubu ve seviyeden öğrencilerine eğitim veren M.E.B. onaylı bir kurumdur. Kadrosu konservatuar mezunu ve pedagojik formasyon sahibi, alanlarında tecrübeli eğitmenlerden oluşur.

Açıldığı günden bu yana yüzlerce öğrenci yetiştiren Mavidans Bale ve Dans Kursu, her eğitim yılının sonunda ögrencilerinin yetenek ve becerilerini büyük bir yıl sonu temsili ile sergiler.

Ayrıca yurtdışından davet edilen, kendi alanında uzman eğitmenler ile düzenlenen bale ve dans atölye çalışmaları ile program zenginleştirilmekte ve öğrencilerimiz uluslararası deneyim kazanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104/B (Giriş Kat) Nişantaşı–Şişli/ İstanbul.
(Teşvikiye Cami arkasında, Şok marketin yanı.)

Telefon : 0 (212) 296 30 15

 

Mavidans Bale ve Dans Okulu tarafından düzenlenen Latin Dans Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir