Düğün Dansı Dersi - Mavidans Bale ve Dans Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Düğün Dansı Dersi

İstanbul Dans Kursları Mavidans Bale ve Dans Okulu

Düğün Dansı Dersi

Düğün gününüzde size özel hazırlanmış bir koreografiyi öğrenip dans etmek isterseniz Düğün Dansı Dersi'ne katılabilirsiniz. Hayalinizdeki düğün dansının koreografisini uzman eğitmenler sizin için hazırlasın ve figürleri öğrenin. Vals, Tango, Rumba, Cha Cha... Düğün dansı dendiğinde aklınıza gelen müzik ve adımlar gerçek olsun.

Bu kurs 1455 kez görüntülendi.

Mavidans Bale ve Dans Okulu Hakkında

Mavidans Bale ve Dans Kursu 2005 yılından beri her yaş grubu ve seviyeden öğrencilerine eğitim veren M.E.B. onaylı bir kurumdur. Kadrosu konservatuar mezunu ve pedagojik formasyon sahibi, alanlarında tecrübeli eğitmenlerden oluşur.

Açıldığı günden bu yana yüzlerce öğrenci yetiştiren Mavidans Bale ve Dans Kursu, her eğitim yılının sonunda ögrencilerinin yetenek ve becerilerini büyük bir yıl sonu temsili ile sergiler.

Ayrıca yurtdışından davet edilen, kendi alanında uzman eğitmenler ile düzenlenen bale ve dans atölye çalışmaları ile program zenginleştirilmekte ve öğrencilerimiz uluslararası deneyim kazanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No104/B (Giriş Kat) Nişantaşı–Şişli/ İstanbul.
(Teşvikiye Cami arkasında, Şok marketin yanı.)

Telefon : 0 (212) 296 30 15

 

Mavidans Bale ve Dans Okulu tarafından düzenlenen Düğün Dansı Dersi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir