Sirtaki Kursu - İstanbul Performans Dans Kursu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Sirtaki Kursu

İstanbul Dans Kursları İstanbul Performans Dans Kursu

Sirtaki Kursu

İstanbul Performans tarafından düzenlenen Sirtaki Kursuna katılarak kendinize çok keyifli yeni bir hobi hediye edebilirsiniz.

Bir ay boyunca her pazar 15:00-16:00 arasında düzenlenen sirtaki derslerinde herhangi bir ön bilgi sahibi olmanız gerekmiyor. 

Sirtaki kursuna aylık katılım ücreti 180 TL'dir.

Öncelikle sirtaki ile daha önce tanışmamış meraklıları, sirtakinin kökeni ve hikayesini derlediğimiz Sirtaki: Taverna, Kırık Tabaklar ve Kasap Havası yazımıza alalım.

Sona da eğer sirtaki ile ilişkinizi ilerletmek isterseniz de İstanbul Performans tarafından düzenlenen Sirtaki Kursu tam size göre. 

Bu kurs 2394 kez görüntülendi.

Etiketler

İstanbul Performans Dans Kursu Hakkında

İstanbul Performans profesyonel dans eğitmenlerinden oluşan ekibi ile Beylikdüzü'nde faaliyet göteren bir dans kursudur. 

Salsa-Bachata, Zumba, Kizombo, Tango, Sirtaki, Roman, Düğün Dansı ve Zeybek dans türlerinde yaş ve seviye fark etmeden düzenlenen dans kurslarına tüm meraklılar davetlidir.

İstanbul Performans, Beylikdüzü Migros yanındaki ferah dans stüdyosunda siz dans severleri ağırlamak için başvurunuzu bekliyor.

Ön Başvuru Formu

Aşağıdaki form ile İstanbul Performans Dans Kursu tarafından düzenlenen Sirtaki Kursu kursu için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz kurs yetkililerine iletilecek ve yetkililer sizinle iletişim kuracaktır.

İlginizi çekebilir