Flamenko Kursu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Flamenko Kursu

İstanbul Dans Kursları Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi

Flamenko Kursu

Flamenko, Güney İspanya'nın Endülüs bölgesine özgü ancak dünya çapında popüler, Endülüs folk müzikiğinin çingene müziği ile kaynaşmasıyla doğmuş bir müzik ve dans türüdür. Flamenko müzikleri eşliğinde dans etmeyi öğrenmek istiyorsanız, Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi bunun için en doğru adreslerden biri. İster hobi edinmek için, ister profesyonel bir eğitim için bu kursa katılabilirsiniz.

Belli bir seviyeye ulaşıldıktan sonra canlı flamenko müziği eşliğinde yapılacak olan eğitimler keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak.

Her yaş ve seviyeden katılımcılara açık olan Flamenko Kursu profesyonel sınıfları haftada 2 gün, hobi sınıfları ise haftada 1 gün 1,5 saat olarak düzenlenmiştir. Katılımcılara yıl sonunda sertifika verilecektir.

Bu kurs 3286 kez görüntülendi.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi Hakkında

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi farklı disiplinler ve alanlarda uzman eğitmenler eşliğinde hem profesyonel hem de hobi amaçlı dans ve müzik eğitimleri düzenlemektedir.

Melis Cangüler tarafından kurulan Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği - Azulmavi ile aynı mekanı paylaşan Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'nin hedeflerinden biri eğitim alanı olmarak hizmet vermenin yanı sıra sosyal bir paylaşım mekanı yaratabilmek, müzik ve dans dallarını kaynaştırarak birbirlerinden etkilenmeleri içın doğal bir paylaşım ve bilgi alışverişi ortamı yaratmaktır.

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi sunduğu alternatiflerden bazıları; Flamenko Dansı, Flamenko Gitar, Tango, Oryantal, Roman, ve Vals dansları.

Ayrıca Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi'ne gerçekleştirdiğimiz ziyareti videomuzda izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Mah.19 Mayıs Cad. Meriç Plaza No: 12/5 Şişli - İstanbul
Tel: (0212) 211 51 33

Melis Cangüler Dans ve Müzik Atölyesi tarafından düzenlenen Flamenko Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir