Sirtaki Dersleri - Ewet Dans Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Sirtaki Dersleri

İstanbul Dans Kursları Ewet Dans Okulu

Sirtaki Dersleri

Sirtaki dansını öğrenmeye ne dersiniz? Ewet Dans Okulu alanında uzman eğitmenleriyle bir Ege dansı olan Sirtaki'nin tüm püf noktalarını, teknik ve figürlerini paylaşmak için sizleri Sirtaki Derslerine davet ediyor. Bu kursa katılarak Yunan ritimleri eşliğinde hem keyifli zaman geçirebilir, hem de yeni bir hobi edinebilirsiniz.

Sirtaki Dersleri her seviyeden katılımcıya açık olup, yeni başlayanlar için özgün Yunan müziklerinin yalın ritimleri ve ufak beden hareketleriyle vücudu ısıtarak programa başlanıyor. Metod olarak ise basitten karmaşığa, kolay figürlerden daha zor olanlara doğru ilerleniyor. Her derste bir önceki dersin kısa bir tekrarı yapılıyor ve ardından yeni teknikler öğreniliyor.

Bu kurs 1737 kez görüntülendi.

Ewet Dans Okulu Hakkında

Ewet Dans Okulu 2006 yılında kurulmuş ve Taksim'de faaliyet gösteren bir dans merkezidir. Arjantin Tango başta olmak üzere geniş salonunda dans eğitimleri düzenleyen bir okuldur. branşında uzmanlaşmış bir okuldur.Ayrıca her çarşamba Milonga gecesi (Tango gecesi) düzenlenmektedir.

120 kişilik salonuyla Beyoğlu'nun en büyük dans okulu olan Ewet Dans Okulu ile İstiklal Caddesi'nin renkliliğine katıl!

İletişim Bilgileri
Adres: İstiklal Cad. Ayhan Işık Sok. No:3 K:5 Taksim / İstanbul
Bilgi İçin: 0 532 675 72 40

Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Sirtaki Dersleri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Ayla Algan ile 'Reklam, Dizi, Sinema Oyunculuğu' Eğitimi

Kamera önü oyunculuk konusunda sektörün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir müfredat ile, uzman eğitmenlerden ders almak istiyorsanız Atölye Ayla Algan'ın düzenlediği bu eğitime katılabilirsiniz.