Modern Dans Dersleri - Ewet Dans Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Modern Dans Dersleri

İstanbul Dans Kursları Ewet Dans Okulu

Modern Dans Dersleri

Modern Dans kökeni Almanya ve Amerika'ya dayanan, bale geleneğine karşı çıkan, Birinci Dünya Savaşı öncesinde şekillenmiş bir dans türüdür. Modern Dans hareket ve jestlerin vücut diliyle birleştirilerek sözcüklerin anlatım yükünü üstlendikleri bir danstır. Modern Dans, sadece belirli şekillerle ifade edebilme fikrinden yola çıkmayıp, özünde bale ve müzikten birçok öğeyi içermekle birlikte sadece vücutla bir ifade yaratmaktadır.

Tüm dans meraklıları Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Modern Dans Dersleri'ne davetliler.

Bu kurs 1510 kez görüntülendi.

Ewet Dans Okulu Hakkında

Ewet Dans Okulu 2006 yılında kurulmuş ve Taksim'de faaliyet gösteren bir dans merkezidir. Arjantin Tango başta olmak üzere geniş salonunda dans eğitimleri düzenleyen bir okuldur. branşında uzmanlaşmış bir okuldur.Ayrıca her çarşamba Milonga gecesi (Tango gecesi) düzenlenmektedir.

120 kişilik salonuyla Beyoğlu'nun en büyük dans okulu olan Ewet Dans Okulu ile İstiklal Caddesi'nin renkliliğine katıl!

İletişim Bilgileri
Adres: İstiklal Cad. Ayhan Işık Sok. No:3 K:5 Taksim / İstanbul
Bilgi İçin: 0 532 675 72 40

Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Modern Dans Dersleri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir
Teraryum Atölyesi

Teraryum Atölyesi

İstanbul Çiçek Akademi, gündelik hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek isteyen meraklıları, Teraryum ile tanışmaya davet ediyor. Teraryum atölyesi Bostancı'da.
220 TL