Hip Hop Dersleri - Ewet Dans Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Hip Hop Dersleri

İstanbul Dans Kursları Ewet Dans Okulu

Hip Hop Dersleri

Hip Hop siyahi ve Latin Amerika kökenli Amerikalı gençler arasında yaygın bir yaşam biçimi ve popüler kültürdür. Hip Hop dendiğinde akla genelde bu kültürün müzik tarzı gelir. Hip Hop müzikleri eşliğinde yeni bir dans öğrenmek veya bir hobi edinmek isteyen Hip Hop meraklıları Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Hip Hop Dersleri'ne katılabilirler.

Hip Hop müziğinin altyapısı, genelde elektronik aletler veya bilgisayarlar yardımı ile yaratılan; davul, bas ve sentezleyici döngülerinden oluşmaktadır. Beat adı verilen altyapı, hızlı ve konuşma tarzında vokal ile birleştiğinde Hip Hop müzik ortaya çıkar. Hip Hop Dance ise Brezilya kökenli dövüş sanatı Capoeira'dan esinlenilerek ortaya çıkmış bir danstır.

Bu kurs 1483 kez görüntülendi.

Ewet Dans Okulu Hakkında

Ewet Dans Okulu 2006 yılında kurulmuş ve Taksim'de faaliyet gösteren bir dans merkezidir. Arjantin Tango başta olmak üzere geniş salonunda dans eğitimleri düzenleyen bir okuldur. branşında uzmanlaşmış bir okuldur.Ayrıca her çarşamba Milonga gecesi (Tango gecesi) düzenlenmektedir.

120 kişilik salonuyla Beyoğlu'nun en büyük dans okulu olan Ewet Dans Okulu ile İstiklal Caddesi'nin renkliliğine katıl!

İletişim Bilgileri
Adres:
İstiklal cad. Büyükparmakkapı Sk. no:21 K:4  Taksim  Beyoğlu / İstanbul
Bilgi İçin: 0 532 675 72 40

Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Hip Hop Dersleri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir