Capoeira Dersleri - Ewet Dans Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Capoeira Dersleri

İstanbul Dans Kursları Ewet Dans Okulu

Capoeira Dersleri

Capoeira müzik, ritim, spor, dövüş sanatları ve dansın bir birleşimidir. Brezilya kökenli Capoeira, kölelerin kendilerini özgürleştirme istekleri sonucu ortaya çıkmış bir ifade biçimi ve dövüş sanatı olarak tanımlanabilir. Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Capoeira Derslerine katılarak hız ve dövüş tekniklerinin zirve yaptığı, sertlik ve akrobasiyi temel alan Regional stili Capoeira'yı öğrenebilirsiniz.

Capoeira vücudunuzdaki kasların birçoğunu çalıştırırken esneklik kazanmanızı da sağlar. Hem spor yapmak hem de dansetmek istiyorsanız Capoeira'yı denemelisiniz.

Dersler Çarşamba ve Cuma günleri 21.00 - 22.30 saatleri arasında, Metin Akpınar eğitmenliğinde yapılacaktır.

Tanıtım amaçlı ilk ders ücretsizdir.

Bu kurs 1886 kez görüntülendi.

Ewet Dans Okulu Hakkında

Ewet Dans Okulu 2006 yılında kurulmuş ve Taksim'de faaliyet gösteren bir dans merkezidir. Arjantin Tango başta olmak üzere geniş salonunda dans eğitimleri düzenleyen bir okuldur. branşında uzmanlaşmış bir okuldur.Ayrıca her çarşamba Milonga gecesi (Tango gecesi) düzenlenmektedir.

120 kişilik salonuyla Beyoğlu'nun en büyük dans okulu olan Ewet Dans Okulu ile İstiklal Caddesi'nin renkliliğine katıl!

İletişim Bilgileri
Adres:
İstiklal cad. Büyükparmakkapı Sk. no:21 K:4  Taksim  Beyoğlu / İstanbul
Bilgi İçin: 0 532 675 72 40

Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Capoeira Dersleri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir