Break Dans Dersleri - Ewet Dans Okulu - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Break Dans Dersleri

İstanbul Dans Kursları Ewet Dans Okulu

Break Dans Dersleri

Break Dans öğrenmeye ne dersiniz? Bu dansın adının breakdance olmasının nedeni, hip hop müziğinin temel öğesi olan breakbeat'e uyumlu bir hareketlerden oluşmasıdır. Break Dans'ta da müzikteki gibi Bebop, Soul-Train, Funk gibi akımlardan etkilenme ve onları yeniden harmanlama söz konusudur. Tabii ki bunların üstüne yeni şeyler de ekleyerek; kafanın üzerinde dönerek yapılan helikopter dansını ya da birbirinin bedenine akım vererek kıvrılma yoluyla yapılan electric boogie'yi daha önce kimsenin denemediği kesin. Break müzik ritimleri eşliğinde dans etmek ve yeni figürler öğrenmek istiyorsanız, Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Break Dans Dersleri'ne katılabilirsiniz.

Bu kurs 2254 kez görüntülendi.

Ewet Dans Okulu Hakkında

Ewet Dans Okulu 2006 yılında kurulmuş ve Taksim'de faaliyet gösteren bir dans merkezidir. Arjantin Tango başta olmak üzere geniş salonunda dans eğitimleri düzenleyen bir okuldur. branşında uzmanlaşmış bir okuldur.Ayrıca her çarşamba Milonga gecesi (Tango gecesi) düzenlenmektedir.

120 kişilik salonuyla Beyoğlu'nun en büyük dans okulu olan Ewet Dans Okulu ile İstiklal Caddesi'nin renkliliğine katıl!

İletişim Bilgileri
Adres:
İstiklal cad. Büyükparmakkapı Sk. no:21 K:4  Taksim  Beyoğlu / İstanbul
Bilgi İçin: 0 532 675 72 40

Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Break Dans Dersleri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir