Arjantin Tango Okulu - Ewet Dans Okulu - Meraklısı İçin
Artantin Tango Okulu

İstanbul Dans Kursları Ewet Dans Okulu

Arjantin Tango Okulu

TANGO; anlaşmanın en keyifli yolu…

Kişisel iletişimin doruğu... Kendini tanımanın, kendini karşındakine ifade etmenin, karşındakini anlamanın en eğlenceli, en etkili, belki de en kolay yolu, Tango, ruhunuzun en derinlerinde sakladığınız zerafet, asalet, yaratıcılık ve sanatsal duygularınızı ortaya çıkarmanın en güzel yoludur.

Hem tutkulu hem dokunaklı hem de kışkırtıcıdır Tango...

Hemen hemen bütün duyguları içinde barındırsa da, birçok insan için değişik anlam ifade eder. Tutkunun, utancın, ısrarın, nezaketin, bakmayanların, bakamayanların dansı... Ve en önemlisi birlikte yürümenin, yürüyebilmenin hazzı...

Arjantin Tango`nun çekici olan bir diğer tarafı da, onun hayatın içinde ne varsa içermesi, ancak kalıplaşmış bir vaadinin olmayışı, kalıpları sevmeyişidir. Bir iletişim içinde doyumlu olmak en başta kendinin farkında olmayı, dürüst olmayı ve karşındaki için emek harcamayı gerektirir.

Tango yapabilmeniz için daha önceden bir dans eğitimi almanıza ya da belli bir vücuda sahip olmanıza gerek yoktur. Zaten tangoya başladığınız zaman bunların hiçbirinin gerekmediğini sizde anlayacaksınız. Tango ile yeni bir dansa başlayacak ve her şeyi yeniden öğreneceksiniz.

Tango kelimelerin bittiği yerde tutkunun, aşkın, isyanın, hüznün, neşenin, iktidar kavgasının kısaca her türlü duygunun müzik ve pistle buluştuğu essiz bir iletişimdir!

Tango baldırları ve sırt adalelerini sıkılaştırır, sürekli pozisyon değiştirmek sırta iyi gelir ve forma kavuşursunuz.

Tango kursu, hafta içi ve hafta sonu grupları olarak, hatafa 1,5 saat tabgo dersi ve 2,5 saat tango pratiği şeklinde uygulanmaktadır.

Aylık katılım ücreti 130 TL'dir.

Bu kurs 6275 kez görüntülendi.

Ewet Dans Okulu Hakkında

Ewet Dans Okulu 2006 yılında kurulmuş ve Taksim'de faaliyet gösteren bir dans merkezidir. Arjantin Tango başta olmak üzere geniş salonunda dans eğitimleri düzenleyen bir okuldur. branşında uzmanlaşmış bir okuldur.Ayrıca her çarşamba Milonga gecesi (Tango gecesi) düzenlenmektedir.

120 kişilik salonuyla Beyoğlu'nun en büyük dans okulu olan Ewet Dans Okulu ile İstiklal Caddesi'nin renkliliğine katıl!

İletişim Bilgileri
Adres:
İstiklal cad. Büyükparmakkapı Sk. no:21 K:4  Taksim  Beyoğlu / İstanbul
Bilgi İçin: 0 532 675 72 40

Ewet Dans Okulu tarafından düzenlenen Arjantin Tango Okulu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir