Zumba Fitness Kursu - Etiler Sanat Merkezi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Zumba Fitness Kursu

İstanbul Dans Kursları Etiler Sanat Merkezi

Zumba Fitness Kursu

Egzersiz yapmanın faydalarını hepimiz biliriz. Ancak egzersiz yapmanın bu kadar eğlenceli olabileceğini düşünebilir miydiniz? Etiler Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Zumba Fitness Kursu, dans ve fitness'ı biraraya getirerek sizi formunuzu korumanın ve kilo vermenin en keyifli haline davet ediyor.

Kilo vermek,  forma girmek istiyorsanız, partnere ihtiyaç olmadan dans etmek istiyorsanız, spor salonlarında aletlerle çalışmanın sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız ve spor yaparken eğlenmek istiyorsanız Zumba Fitness Kursu tam size göre!

Eğitmen: Hande ERMİŞ

Ders Saatleri:
Pazartesi günleri 20.00 – 21.00
Çarsamba günleri 18.30 – 19.30

Derslere haftada 1 veya 2 gün katılabilirsiniz.

Bu kurs 4712 kez görüntülendi.

Etiler Sanat Merkezi Hakkında

Türkiye'nin tanınmış solist bale sanatçılarından olan Suna Uğur, ilk klasik bale okulunu 1978'de Akatlar'da kurmuş, 1991'de Etiler'de klasik bale eğitiminin yanı sıra Latin dansları eğitimleri ile dans çalışmalarını sürdürmüştür. 2005'te bale kursuna Etiler Sanat Merkezi olarak devam eden okul, Klasik Bale, Latin ve Salon Dansları, Tango, Hip-Hop ve Piano eğitimlerine; 2006'da taşındığı yeni stüdyolarında Pilates Mat ve Reformer, Modern Bale ve Dans, Latin Aerobik, Zumba, Oryantal, Şan ve Keman derslerini de ilave etmiştir.

Etiler Sanat Merkezi'nde amatör dans hedefleri olanlardan, konservatuvar öğrencilerine veya profesyonel dansçılara kadar her yaştan ve her seviyeden dansçıya, bireye özel teknik bale ve diğer dans dersleri verilmektedir.

İletişim Bilgileri
Merkez Adres: Polcenter No:38 Ecza Sokak (Kanyon Yanı) Levent - Istanbul
Telefon: +90(212)2847456
GSM: +90(536)3174930

Etiler Şube Adres: Tuğcular Sok. 13/8 Ezgi Apt. (Meridien Otel Karşısı) Etiler - Istanbul
Telefon: +90(533)6214300

Etiler Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Zumba Fitness Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir