Yetişkinler İçin Hobi Bale Kursu - Etiler Sanat Merkezi - Dans Kursları - Meraklısı İçin
Yetişkinler İçin Hobi Bale Kursu

İstanbul Dans Kursları Etiler Sanat Merkezi

Yetişkinler İçin Hobi Bale Kursu

Etiler Sanat Merkezi bale merakı içinde kalan yetişkinleri Hobi Bale Kursu'na davet ediyor. Siz de baleye meraklıysanız, küçük yaşlardan başlamış olsanız da hiç tecrübeniz olmasa da bu kursa katılabilirsiniz.

Klasik Bale eğitimini Royal Academy of Dance (RAD / Ingiltere) müfredatını uygulayarak veren Etiler Sanat Merkezi'nin eğitim kadrosunu Cecchetti ve Vaganova prensiplerinde uzman profesyonel bale sanatçıları oluşturuyor.

Eğitmenler: Melike Günal, Neslihan Dönmez, Elif Daç

Bu kurs 5280 kez görüntülendi.

Etiler Sanat Merkezi Hakkında

Türkiye'nin tanınmış solist bale sanatçılarından olan Suna Uğur, ilk klasik bale okulunu 1978'de Akatlar'da kurmuş, 1991'de Etiler'de klasik bale eğitiminin yanı sıra Latin dansları eğitimleri ile dans çalışmalarını sürdürmüştür. 2005'te bale kursuna Etiler Sanat Merkezi olarak devam eden okul, Klasik Bale, Latin ve Salon Dansları, Tango, Hip-Hop ve Piano eğitimlerine; 2006'da taşındığı yeni stüdyolarında Pilates Mat ve Reformer, Modern Bale ve Dans, Latin Aerobik, Zumba, Oryantal, Şan ve Keman derslerini de ilave etmiştir.

Etiler Sanat Merkezi'nde amatör dans hedefleri olanlardan, konservatuvar öğrencilerine veya profesyonel dansçılara kadar her yaştan ve her seviyeden dansçıya, bireye özel teknik bale ve diğer dans dersleri verilmektedir.

İletişim Bilgileri
Merkez Adres: Polcenter No:38 Ecza Sokak (Kanyon Yanı) Levent - Istanbul
Telefon: +90(212)2847456
GSM: +90(536)3174930

Etiler Şube Adres: Tuğcular Sok. 13/8 Ezgi Apt. (Meridien Otel Karşısı) Etiler - Istanbul
Telefon: +90(533)6214300

Etiler Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Yetişkinler İçin Hobi Bale Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dans Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir